В Києві проходить кінофестиваль Interfilm Berlin

Вчора розпочався фестиваль короткометражок Interfilm Berlin.

У Києві триває міжнародний фестиваль короткометражного кіно Interfilm Berlin.

У перший день, 27 березня, у актовій залі Гете-Інституту відбулась лекція-презентація директора фестивалю Хайнца Германнса. Після лекції відбувся показ 8 короткометражних фільмів про Берлін. У програмі - фільм Пепе Данкварта Schwarzfahrer, удостоєний Оскара.

Сьогодні, 28 березня у київському кінотеатрі "Жовтень" пройде показ 14 кращих короткометражок з міжнародної програми фестивалю: "Video 3000" (Німеччина), "Обертання" (США), "Удар" (Німеччина), "Літня неділя" (Німеччина), "Місто-рай" (Великобританія), "Ромео і Джульєтта" (Фінляндія), "Драма глухоти" (Німеччина), "Ранок іншими очима" (Росія), "Яблуко на дереві" (Німеччина), "М'який" (Великобританія), "Лелека" (Німеччина), "Секс на даху" (США), "Наша прекрасна природа" (Німеччина), "Бенде сіра – Моя черга" (Німеччина), "Ляпсус" (Аргентина).

Interfilm Berlin - Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів, що отримав статус одного з найважливіших фестивалів короткого метра в Європі. Заснований в 1982 році, Interfilm - найстаріший німецький фестиваль короткометражних фільмів (після Оберхаузена) у Німеччині і найвидатніший міжнародний кінофестиваль в Берліні після Берлінале.


Читайте також:

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини пройде в Києві
Український кінопрокат набирає обертів
У Німеччині відкривається фестиваль українського кіно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: