В Норвегії Олександра Рибака зустріли як пілота, що йде на пенсію

Норвезький співак білоруського походження Олександр Рибак повернувся до Норвегії після своєї блискучої перемоги на конкурсі "Євробачення - 2009" в Москві.

Великим сюрпризом для Олександра став прийом, який йому влаштували земляки. Близько трьох тисяч осіб зібралось в міжнародному аеропорту Осло. Коли літак прибув до терміналу, лайнер почали обливати водою з чотирьох пожежних машин. Зазвичай так проводжають на пенсію пілота, демонструючи йому пошану і любов.

"Це просто неймовірно. Я чекав, що буде 20-30 людей, - каже Олександр. - Але такого прийому я навіть не уявляв".

Те, що в Норвегії виявилось так багато шанувальників 23-річного автора-виконавця, недивно: Олександру Рибаку вдалося завоювати любов всієї Європи. Виконавши на пісенному конкурсі композицію "Казка", Рибак набрав рекордну кількість балів (387) за всю історію "Євробачення".

Нагадаємо, що раніше Норвегія вже двічі перемагала в конкурсі: у 1985 і 1995 роках. Але тоді успіх не був настільки шаленим. Співак, який народився в Білорусії, вже отримав в Норвегії прізвисько "Олександр III" – саме тому, що він приніс своїй новій батьківщині третю перемогу на "Євробаченні".

Читайте також:

Переможець "Євробачення - 2009" не вважає себе найкращим

Норвежець переміг у "Євробаченні", а Лобода не увійшла навіть в десятку

Представник Норвегії зізнався, що його надихає Лобода
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: