В "Україні" розпочався фестиваль "Дні ізраїльського кіно"

Протягом чотирьох днів у Києві триватиме фестиваль "Дні ізраїльського кіно".

Дні ізраїльського кіно в Україні
Відкриття кінофестивалю "Дні ізраїльського кіно"
11 лютого, у кінотеатрі "Україна", відбулось відкриття кінофестивалю "Дні ізраїльського кіно". Розпочалось відкриття фестивалю показом фільму "Вальс з Баширом". 12 лютого у кінотеатрі "Україна" відбудеться показ фільму "Нудл", 13 лютого - "З ким би побігати", 14 лютого - "Медузи".

"Ми проводимо фестиваль ізраїльського кіно, бо не можемо його не проводити, - каже Зіна Калай-Клайтман, посол Ізраїлю в Україні. - Наше кіно стало хорошим і його варто дивитись. Ми покажемо його не лише у Києві, а й у великих містах України: Дніпротеровську, Одесі, Харкові".

Вікриття "Днів ізраїльського кіно в Україні" відбулось показом анімаційного фільму "Вальс із Баширом" Арі Фольмана. Це документальний фільм, який є спробою художнього осмислення подій Ліванської війни 1982 року. У створенні фільму брали участь люди, які воювали на тій війні разом з Фольманом і озвучили у фільмі самих себе. У центрі стрічки стоїть проблема зміни психіки солдата під час війни. А закінчується фільм документальними кадрами, знятими під час війни.

"Вальс з Баширом" зібрав безліч міжнародних нагород, зокрема, "Золотий Глобус та Сезар", номінувався на "Золоту пальмову гілку" у Каннах. Крім того, Національне товариство кінокритиків США визнало Вальс із Баширом найкращою кінороботою 2008 року. Фільм претендує на премію "Оскар" у номінації "Найкращий іноземний фільм".

Фото Геворка Саакяна, ТСН.ua

Читайте також:

Опубліковано рейтинг найгірших фільмів в історії кіно

У Лос-Анджелесі названі претенденти на премію "Оскар"

Ольга Куриленко відкрила "Вечори французького кіно" у Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: