В Україні відбудеться "Ніч еротичного кіно"

З 23 липня в Україні проходитиме фестиваль еротичного кіно.

Фильм "Капризное облако"
Фільм "Капризна хмара" покажуть в Україні
З 23 липня український глядач стане свідком красивого еротичного кіно від майстрів цього жанру Алена Роб-Грійє, Дамьєна Одуля, а також найеротичнішого і сексуальнішого режисера наших часів Цай Мін-Ляня.

Всі фільми, представлені в рамках фестивалю "Ніч еротичного кіно", - учасники і переможці престижних кінофестивалів, а еротичній мелодрамі "Капризна хмара" вдалося отримати відразу три нагороди - "Срібний Ведмідь" за видатний вклад в мистецтво, приз "ФІПРЕССИ" на Берлінале-2005 - за оригінальний сценарій, а також "Приз Альфреда Бауера"- за новаторство в мистецтві створення фільмів.

Отож, фестиваль триватиме з 23 липня у Івано-Франківську, Кіровограді, Бучі, 24 і 25 липня у Києві, Одесі, Дніпропетровську, з 30 липня у Рівному, Запоріжжі, Сімферополі, Севастополі, Донецьку, Гурзуфі, а з 6 серпня у Житомирі, Луганську.

В програмі фестивалю:

Фільм "Єва"
Канадський фільм "Єва" буде в програмі "Ночі еротичного кіно"
Єва

Канадський фільм про величні водоcпади і гори, океанські прибої і альпійські луги, казкові хмари і любов. Жанр: фільм з елементами еротики, Канада, 2002 Режисер: Ніл Сент Клер

В ролях: Інгер Ебельтофт, Метт Скарборо, Вільям Йонг

Вона створена і живе у досконалому світі. Її ім'я — Єва, чисте, безневинне, прекрасне створіння. Вона живе в гармонії з собою і навколишнім світом. Але раптом вона виявляє, що вона не одна, і її пригоди розпочинаються. Адже вона знає все, окрім відчуття любові.

Історія Рішара О

13 зустрічей, 13 жінок, 13 дослідів... Фільм-учасник офіційної програми "Горизонти" Мостра 2007.

Жанр: еротична мелодрама, Франція, 2007

Режисер: Дамьєн Одуль

В ролях: Матьє Амальрік, Маріанн Коста, Дамьєн Одуль, Жан-Луї Форе, Стефан Терперо, Людмила Руозо, Тьяра Комт

Головний герой, Рішар, запрошує нас стати учасниками свого витонченого ритуалу. Відчуття, випробовувані глядачами під час перегляду, відмінні від тих, що вважаються правильними. "Історія Рішара О" відтворює нову картину сексу, поетичного і фарсового.

Капризна хмара

Коли одна хмара торкається іншої, яку форму вони утворюють разом? "Срібний Ведмідь" за видатний вклад в мистецтво. Приз ФІПРЕССИ на Берлінале-2005, "Приз Альфреда Бауера", що вручається в пам'ять творця Берлінале.

Жанр: еротична мелодрама, мюзикл, Франція, Китай, 2005

Вам дзвонить Градіва

Жінки як об'єкт: об'єкт мистецтва, еротичний об'єкт, об'єкт безрозсудливої пристрасті... Фільм-учасник офіційної конкурсної програми "Горизонти" Венеціанською кінобієнале 2006

Жанр: еротична мелодрама, Франція, Бельгія, 2006

Режисер: Ален Роб-Грійє

В ролях: Джеймс Вілбі, Аріель Домбаль, Дені Веріссимо, Фарід Шопель, Лотфі Яхья, Джедіді

Археолог розкопав древню скульптуру римлянки в Помпеях. Дух дівчини, збереженої в цій скульптурі, тепер безвідривно — і уві сні і наяву — переслідує його...

3 хтивих поросяти

Учасник кінофестивалів в Садбері (Канада), МКФ в м. Ванкувері (Канада), Фестиваль фільмів про любов в Монс (Бельгія), Фестиваль франкомовних фільмів Канади в Парижі

Жанр: еротична комедія, Канада, 2007

Режисер: Патрік Уард

В ролях: Клод Лего, Гійом Лемай- Тівьєрж, Поль Дюсе

Доки їх бідна матінка лежить в комі, троє братів обговорюють плюси і мінуси ходіння наліво від своїх дорогих і — загалом, коханих! — дружин. Втім, всіх трьох хтивих поросят чекають досить пікантні пригоди.

Сцени сексуального характеру

Фільм-номінант "British Independent Film Awards". В головній ролі - Еван МакГрегор.

Секс і любов. Хтось їх шукає, хтось їх потребує, хтось їх купує, але всі ми беремо участь в цій грі. Секс і любов — яку роль вони грають в нашому житті? Кожен з героїв комедії вирішує для себе це питання по-своєму.

Читайте також:

Алан Бадоєв зніме "Тьолок" у Москві

За зберігання порно саджатимуть на 5 років

В кіно Марат Башаров виявився колишнім коханцем Ренати Літвінової

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: