В Україні вперше відбувся фестиваль жіночого року

В Одесі успішно пройшов перший в Україні фестиваль жіночого року.

В Одесі успішно пройшов 1-ий в Україні фестиваль жіночого року. Дійство відбулося у блюз-барі, але виконавці запевняють – надалі - збиратимуть стадіони. Втім, цього разу глядачів зібралося чимало, і більшість - чоловіки.

"Вона називає себе Шива, але підкреслює, - з божеством нічого спільного, - це скорочення від прізвища Шишова".

Одеситка Наталя в дитинстві мріяла підкоряти спортивні вершини у плаванні, а батьки віддали в музичну школу. Нині не жалкує. На фестивалі вона виступає першою і презентує нову пісню.

Ідея проведення фестивалю виникла торік під час концерту жіночого гурту, який виконував рок музику.

"У меня есть много друзей которые занимаются роком и они говорят обычно что женщина не способна в своей музыке высказать все социальные проблемы, которые волнуют ту аудиторию, слушающую рок, и мы захотели продемонстрировать этим фестивалем, что на самом деле это не правда", - пояснила Оксана Бутук, організатор.

жіночий рок фестиваль
В Одесі відбувся перший український жіночий рок фестиваль
Дівчата жартують – їм набридло посуд мити, нині у руках замість сковорідки гітара, на якій грати не заважали навіть задовгі нігті. Довести, що жінка і рок поняття спорідненні учасницям фестивалю вдалося вже з перших виступів. Високі голоси і важка музика вилилися в неповторний музичний коктейль.

"В принципе я думаю, что любая музыка подходит ну как и женщинам и мужчинам то есть я не вижу смысла разделять и у дам очень даже не плохо выходит", - сказав Віталій Жуков, глядач.

Змагатися у кого краще виходить представниці прекрасної статі не стали. Кажуть жінка завжди підтримає жінку, навіть у музиці. Всі зібрані від концерту кошти планують передати на будівництво обласної дитячої лікарні.

Читайте також:

Lama поїде у всеукраїнський тур

Гурт Quest Pistols зняв кліп за 57 гривень

Джулія Робертс зніме комедію про Ісуса Христа
 


 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: