Вакарчук їде у всеукраїнський тур

6 березня 2009 року в Києві відбудеться концерт-презентація нового музичного проекту Святослава Вакарчука "Вночі". Цим концертом розпочнеться всеукраїнський тур музиканта, який охопить 15 міст

Київський концерт відбудеться 6 березня о 19-00 в НДІ "Україна" концерт-презентація нового музичного проекту Святослава Вакарчука "Вночі". Київським концертом розпочнеться всеукраїнський тур.

У програмі - 11 композицій з альбому "Вночі", а також хіти Океану Ельзи в новій обробці. Автор більшості композицій - Святослав Вакарчук, дві написані разом з музикантами ОЕ.

У концерті візьмуть участь: Святослав Вакарчук, музиканти ОЕ, а також відомі виконавці джазу, класичної і народної музики, струнний оркестр.

"Програма Вночі вийшла з творчої лабораторії, де ми писали музику, яку не робили раніше. Після закритої презентації та виходу платівки, ми отримали багато відгуків. Я щасливий, що нова музика Вночі знайшла своє місце в багатьох серцях", - наголосив Святослав Вакарчук.

"Сьогодні нам необхідні зміни, правда і відвертість! Ми починаємо з музики. А значить, культурний експеримент триває", - додав музикант.

Нагадаємо, закрита презентація проекту "Вночі" відбулася 4 листопада 2008 року в Києві, а через місяць вийшов однойменний альбом.
"Цей альбом дуже концептуальний за своїм настроєм, - каже Святослав. - Усі й так зрозуміють, що пісні про почуття, вони не банальні, а скоріше ностальгічно-сумні, аніж веселі. І взагалі, нещодавно я зрозумів, що не вмію писати веселих пісень. Я навіть трохи заздрю людям, які пишуть веселі пісні, а у мене всередині увесь час якісь мінорні ноти сидять".

Читайте також:
Вакарчук пішов з Верховної Ради
Вакарчук презентував сольний альбом "Вночі"
Святослав Вакарчук більше не хоче бути депутатом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: