Васильців в новому альбомі заспівав про кальмари

У Василя Васильціва еволюційний прорив.

Нещодавно світ побачив другий його диск під назвою "Дуже близько" і цей диск має всі шанси розчарувати поціновувачів звиклого "ніжного" звучання, яке полюбилося в пісеньці "Дякую, Руслано!".

Справа в тому, що сам виконавець за допомогою свого саунд-продюсера Миколи Сало (MS'Rec Studio) зробив усе можливе, щоб слухачі більше не слухали "чорнові варіанти пісень", а музику вже покращену.

Концепція диску не нова і вже прослідковувалась у попередньому студійному альбомі: виконавець вважає, що кожен знаходиться дуже близько до своєї мети, хоч шлях до неї часто лежить через сумніви та вагання. Диск вміщує 16 композицій, три з яких англійською мовою.

За словами Миколи Сала, Васильців наблизився до того, щоб виробити власний музичний стиль, який варто назвати "стиль Василь Васильців". "Ґрунтуючись на музичних законах, можна від них відхилятися. А пісні не обов’язково мають бути про любов", - так охарактеризував свою творчість сам виконавець. Саме тому, за словами Василя Васильціва, на його диску є пісні і про сушеного кальмара, і про інтернет з комп’ютером, і про зірку. До речі, на композицію "Зірка" був відзнятий також відеокліп.

На думку Васильціва, його диск найкраще слухати вдома на великій гучності, аби сусіди могли зацінити непіратську якість аудіо.

Читайте також:

Вася Васильців був ведучим на фестивалі Moloko Music
У Києві відбувся Moloko Music Fest
U2 показали свій новий альбом


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: