Ведуча шоу “Танцюю для тебе” Інна Цимбалюк стане гімнасткою

Гала-концерт найяскравішого проекту телеканалу “1+1” - “Танцюю для тебе” - пройде у суботу, 21 листопада. До цього відповідального моменту режисери шоу обіцяють багато цікавих сюрпризів.

Ведуча “Танцюю для тебе” Інна Цимбалюк виконає гімнастичний номер на гала-концерті шоу. Цимбалюк неодноразово зізнавалася, що її дитинство пройшло на тренуваннях з художньої гімнастики. Можливості Інни глядачі побачили під час гала-концерту минулого сезону “Танцюю для тебе", коли ведуча злетіла на стрічках під купол павільйону. Партнером Цимбалюк у цьому красивому цирковому номері став Олександр Майбенко (танцював з актрисою Олесею Жураковською). Глядачі у залі стежили за виступом Інни, затамувавши подих, адже вона працювала на стрічках без страховки. Піком номеру став улюблений елемент циркових гімнастів, коли вони, закріпивши стрічки на ногах, падають вниз головою.

Як зізналася Інна після цього виступу, вона цілий тиждень до гала-концерту провела на тренуваннях. Навіть брала уроки у професійних циркачів - повітряних акробатів.

Цього разу Інна вирішила не шокувати глядачів небезпечними трюками. Але її виступ знову буде пов'язаний із художньою гімнастикою. Вона виступить разом з Ганною Безсоновою, Євгенією Колісниченко і Тетяною Токар (як відомо, всі ці дівчата займалися гімнастикою). Репетиції номеру йдуть весь тиждень під пильним керівництвом партнера Безсонової - Олександра Лещенка.

Слідкуйте за прямим ефіром “Танцюю для тебе” у суботу, 21 листопада, о 20:00 на телеканалі “1+1”.

Читайте також:

Переможця “Танцюю для тебе” визначать глядачі

У фіналі "Танцюю для тебе" будуть два Олександри

"Танцюю для тебе" всі пари станцюють "на біс", а Фагот - на уколах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: