Ведучі "1+1" вболівають за Лідію Таран

У цю суботу, 7 листопада, пара Лідії Таран та Олександра Охріменка втретє вийде на дуель. Ведучі каналу "1+1" стежать за успіхами цієї пари з першого ефіру, підтримують її і бажають Ліді і Сашкові перемоги.

Ведучі "1+1" вболівають за свою колегу Лідію Таран. Її пару з танцюристом Олександром Охріменком вони вважають найромантичнішою у проекті "Танцюю для тебе".

Марічка Падалко (Сніданок з 1+1):

- Як відомо, те, що Ліда зараз танцює в проекті - моя заслуга. Природно, я дивлюся всі її виступи і намагаюся не пропускати жодної дуелі. Ліда - велика молодець! Вона зробила величезний прогрес у танцях. Я знаю, що вона дуже багато часу, здоров'я і сил присвячує цьому проекту. Навіть свою дочку відправила поки до бабусі. Ліда ніколи раніше не займалася танцями, на відміну від інших учасників, які або на сцені виступають, або спортом займаються. І їй набагато складніше, ніж іншим. Тому я ще більше пишаюся нею. І обов'язково буду завтра в залі зі своїм чоловіком! До речі, це показник: Єгор не був ні на одній моїй дуелі, зараз не пропускає жодної дуелі з участю Ліди! І дуже хвилюється за неї.

Ілона Довгань (ТСН):

- Дивуюся і захоплююся мужністю Ліди, її цілеспрямованістю та наполегливістю. Мене дуже тішить те, що Ліда захопилася цим проектом і я бачу, що вона багато часу, зусиль і праці йому присвячує. А головне - робить це з інтересом. Знаючи, наскільки вона зайнята, будучи ведучою двох проектів, маючи маленьку дитину, родину і знаючи, скільки часу забирає підготовка до танців, я захоплююся, що Ліда все встигає і підходить до цієї справи з цікавістю і душею. З тих пір, як вона в "Танцюю для тебе", ми взагалі не бачимося поза роботою. Але я помітила, що Ліда схудла, стала пластичнішою і це їй дуже личить. Я бачу, що танці додають їй життєвого тонусу і блиску в очах. Так! Ліді дуже пасують довгі сукні вікторіанського стилю.

Євген Зінченко (Проспорт):

- Ріст Ліди очевидний, причому з кожною програмою - на порядок вище. Я дивлюся цей сезон "Танцюю для тебе" з першого ефіру і навіть був у залі на одному з ефірів - коли Ліда танцювала один з кращих своїх номерів, під пісню Тараса Чубая "Вона". Це був блискучий номер! Видно, наскільки Ліда віддається танцям і отримує від них задоволення, це дуже важливо для танцю. Вона перестала думати про те, як на неї подивляться, що про неї подумають, не комплексує внутрішньо. У ній присутнє те, що я найбільше ціную в будь-якому конкурсі і спорті - дух змагання. Ліді небайдуже, як її оцінюють у цьому змаганні, а це дуже важливо. Адже "Танцюю для тебе" - це конкурс. І вона ставиться до нього саме по-спортивному. Не можна говорити "мені все одно". У Ліди та Сашка дуже гарна пара. Вони саме пара. Це видно.

Анатолій Єрема (Документ):

- Я вболіваю за Ліду. Тому що знаю її як людину дуже відповідальну. Іноді навіть занадто відповідальну. Вона до себе дуже вимоглива. Видно, що танцювати їй нелегко, танцями вона не займалася, але вона - дівчина спортивна, всі це знають. І я знаю, що вона буде боротися до останнього. Ліда вже третій раз потрапляє на дуель, але не впадає у відчай! Я уявляю, наскільки це морально важко, але бачу, що Ліда тримається молодцем. Дуже за неї переживаю і хочу, щоб вона і далі залишалася в проекті. Я знаю, як Ліда переживає за дівчинку, заради якої вони танцюють. Коли ми зустрічаємося, вона розповідає про неї так, наче це її власна дочка! Вона реально хоче їй допомогти.

А якщо брати пару в цілому, то Сашко і Ліда - дуже романтична пара. Я був свідком їхнього першого знайомства. Ми працювали на проекті "Я люблю Україну", запара була страшна, ніколи голову підняти! І тут приходить молода людина з величезним букетом квітів. Це Сашко прийшов знайомитися з Лідою. Вона була розгублена, а я відразу зрозумів, що це буде найбільш романтична пара в проекті. Так воно і є до цих пір. Я тільки дивуюся терпінню Доміка (чоловіка Ліди - Андрія Доманського)! Як йому вдається її не ревнувати?


Слідкуйте за результатами дуелі між Лідією Таран та Фаготом у прямому ефірі "Танцюю для тебе" у суботу, 7 листопада, о 20:00 на телеканалі "1+1" (повтор - у неділю, 8 листопада).

Читайте також:

У "Танцюю для тебе" будуть кінні бої і все горітиме синім полум’ям

Подруга Маргоші Олена Перова судитиме "Танцюю для тебе"

Олена Шоптенко залишиться без пари у "Танцюю для тебе"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: