Турецьке весілля Лорак розпочне новий сезон "Світського життя з Катериною Осадчою"

Велике турецьке весілля Ані Лорак розпочне новий сезон "Світського життя з Катериною Осадчою".

Весілля Ані Лорак в Турції
Світське життя
Катя Осадча привітала молодят
В неділю, 30 серпня, у 22:20 телепроект "Світське життя з Катериною Осадчою" розпочинає новий сезон спецвипуском "Велике турецьке весілля Ані Лорак".

Знімальна группа побувала в анталійському Белеку на двох днях святкування найгучнішого весілля українського шоу-бізнесу і відзняла шлюбну церемонію на морському пірсі та урочисту гала-вечерю, яка завершилася запальним "танком живота" у виконанні Кароліни з гостями.

Вранці після шлюбної ночі Катя Осадча відвідала молодят на їхній віллі. У рубриці "Зірка в інтер'єрі" тільки глядачі "Світського життя" побачать подарунки та сніданок подружжя, а також дізнаються, чи була укладена шлюбна угода, скільки коштувало весілля і чому церемонія затрималася на годину: що зупинило Мурата напередодні головної обіцянки його життя, і чому Кароліні у сукні й фаті довелося годину чекати нареченого…

Другий день святкувань став масовим купанням: Мурат кидав у басейн усіх своїх гостів просто в одязі. Поки у Каті Осадчої сохнув капелюшок, вона плавала навипередки з Олегом Лісогором, який, разом з Олегом Вірчісом, допомагав робити водне сальто Лілії Подкопаєвою..

Катя розпитала Лілію про кінець її епопеї з розлученням, порадила боксеру Вірчісу рецепти від похмілля, дізналася, на кого на час весілля лишив сина у сусідньому готелі Олександр Пономарьов та запитала у Юрія Фальоси, чому він не влаштував весілля з Кароліною Куєк за 11 років спільного з нею життя.

Читайте також:

Ані Лорак і Мурат одружилися в Анталії

Катя Осадча вразила британців вороною на голові

Катя Осадча в гостях у Вороніна
 

ВідеоАні Лорак і Мурат одружилися в Анталії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: