Віктор Павлік залишив шоу "Танцюю для тебе"

Сьомого березня пройшов другий ефір найрезонанснішого проекту каналу "1+1". І відбулося перше прощання з парою-аутсайдером.

Першими з шоу вибули Віктор Павлік та Єлизавета Дружиніна. За результатами глядацького голосування співак і партнерка програли танцювальну дуель Катерині Осадчій та Андрію Крисю. Переможці мали відрив у більш як два рази, здобувши 62% голосів.

Віктор Павлік та Єлизавета Дружиніна отримали від каналу "1+1" чек на суму 25 тисяч гривень для здійснення мрії маленького талановитого художника Кості Сапуна, заради якого танцювали. Картини 11-річного хлопчика заборонено вивозити з України, сам же Костя мріє поїхати у Флоренцію, скарбницю світового мистецтва.

Лідерами змагання другий ефір поспіль залишаються пари: Василь Бондарчук та Олена Шоптенко, Настя Каменських та Дмитро Дікусар, В’ячеслав Узелков та Ксенія Горб. Варто зазначити, що Шоптенко та Горб беруть участь у танцювальному шоу каналу "1+1" вже вчетверте, Дікусар – утретє. Подейкують, що між Оленою Шоптенко та Ксенією Горб означилася негласна конкуренція: на репетиціях перед ефіром – коли разом збираються всі учасники – танцюристки дозволяють своїм партнерам працювати упівсили, щоби не розкривати нейефектніших елементів виступу.

«У нашої пари є свої плюси в плані трюків та підтримок, – зізнається Ксенія Горб, яка робить ставку на підтримки, використовуючи усю міць м’язів свого партнера, боксера В’ячеслава Узелкова. – Звісно, ми не збираємося від них відмовлятися, щоби бути нарівні з усіма. До речі, трюки виконуватиму не лише я, але і Слава – наступного ефіру він в мене полетить!»

"Ми відчували велику відповідальність після нашого виступу під час першого ефіру, – каже Олена Шоптенко. – Гадаю, нам з Бондарчуком вдалося здивувати глядачів і під час другого. Безумовно, тепер ми маємо підтримувати цей рівень. Ми і надалі багато працюємо, щоби в кожному нашому номері була своя "фішка"".

Наступного ефіру у танцювальній дуелі зійдуться пари Андрія Гусіна та Антоніни Кравець і Олесі Жураковської та Олександра Майбенка. Від суддів вони отримали 22 і 24 бали – відповідно. Виступ у програмі пари Андрія Гусіна узагалі був під питанням – на генеральній репетиції його партнерка Антоніна Кравець сильно травмувала куприк. Щоби пара могла виступити, лікарі вкололи дівчині таке сильне знеболювальне, що вона майже не відчувала ніг. А за лаштунками – після танцю – вже не стримувала сліз, і не через низькі оцінки, а від болю. Менше з тим, 14 березня парі доведеться перетанцювати свою самбу.

"Дуель – це чудовий шанс продемонструвати наші можливості ще раз, - упевнений Андрій Гусін. – Адже шоу втратить певний шарм, якщо наша пара піде. Заради перемоги я надягаю всі ці стрази, що для мене геть незвично. Оскільки наступний номер буде народним – обіцяємо здивувати глядачів, особливо родичів з Буковини".

Із результатом у 25 балів за крок від дуелі опинилися Ірина Мерлені та Сергій Костецький. До того ж, у понеділок Ірина травмувала ногу. Лікуватися спортсменка подалася до лікаря, який завжди відновлює її після травм на килимі.

"Лікарі сказали, що треба робити операцію, – розповіла Мерлені. – Але я гадаю, що обійдуся без цього. Я не вперше травмуюся – перед Олімпіадою у мене теж була серйозна травма. Мій лікар привів мене до ладу – і я виборола золото. Усе буде добре. В четвер повертаємося до тренувань".

Проект "Танцюю для тебе" набирає обертів і учасники вже замислюються над тим, чи не застрахувати свої тіла. Але здаватися ніхто не збирається. Нагадаємо, всі пари танцюють заради здійснення мрії талановитої дитини.

Дивіться проект "Танцюю для тебе" наживо по суботах о 20:00. Повтор – у неділю.

Читайте також:

Прем’єра на "1+1": "Єрмолови"

"Територія позитиву": робота за покликом душі

Мухтар повертається: "1+1" покаже всі сезони серіалу

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: