Вінницькі правозахисники закликають оскаржити рішення про заборону "Бруно"

Вінницькі правозахисники радять дистриб'юторській компанії оскаржити рішення Міністерства культури, щодо заборони фільму "Бруно". Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Вінницькі правозахисники виступили проти рішення Міністерства культури України, яке заборонило демонстрацію і поширення на території країни фільму "Бруно".

"Вінницька правозахисна група виражає свою стурбованість з приводу широкомасштабного впливу на свободу вираження поглядів, яка цинічно ведеться українською владою під прикриттям гасел про боротьбу за суспільну мораль", - повідомила прес-служба ВПГ.

Правозахисники назвали заборону "Бруно" черговим "ляпом українських цензорів" і нагадують про те, що це рішення було прийняте Експертною комісією після "прийняття безглуздих і небезпечних змін до Кримінального Кодексу України, якими була введена кримінальна відповідальність за зберігання порнографічних предметів з метою поширення, одночасно з другим читанням законопроекту, яким буде введена кримінальна відповідальність за порушення законодавства про суспільну мораль".

Правозахисники відзначають, що Бруно був допущений до прокату у всіх країнах Європи, включаючи Росію і Білорусь, і додають:

"Проте пригоди "гомосексуаліста-іноземця у футболці-сіточці" так схопили за живе українських цензорів, що вони спробували позбавити українських громадян права самостійно оцінити художні якості фільму".

"Ми розуміємо, що представники кінопрокатного бізнесу, зокрема і дистриб'юторська компанія Синергія, можуть і не бажати псувати свої стосунки з українською цензорською бандою, проте ми закликаємо бізнес до соціальної відповідальності, яка, зокрема, полягає в тому, щоб не ковтати свавільні заборони і обмеження, впроваджені чиновниками виконавчої влади", - говориться в повідомленні ВПГ.

У листі Вінницька правозахисна група публічно закликає дистриб'юторську компанію, щоб Синергія скористатися своїм конституційним правом на судове оскарження заборони на прокат в Україні фільму Бруно.

Читайте також:

"Бруно" заборонили показувати в Україні через вибори

В Україні заборонили показувати "Бруно"

Гей Бруно захопив американський кінопрокат

Відео"Бруно" заборонили в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: