Walt Disney купує творця "Людини-паука" за 4 мільярди доларів

Walt Disney Pictures заявила про свій намір купити корпорацію Marvel Entertainment. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Одна з найбільших кінокомпаній Walt Disney Pictures за чотири мільйони стане господарем таких відомих героїв, як Людина-паук, Халк і Люди Ікс. Всього "Діснею" належатимуть права на п'ять тисяч персонажів.

"Ми сподіваємося, що додавання (персонажів) Marvel до унікального портфоліо Disney надасть значні можливості для довгострокового зростання і створення додаткової вартості", - заявив головний виконавчий директор Disney Роберт А. Ігер.

Згідно умовам операції акціонери Marvel отримають по 30 доларів готівкою і 0,745 акцій американського кіногіганта за кожну продану акцію своєї компанії.

Рада директорів обох компаній вже схвалила операцію, вартість, якої оцінюється на рівні 50 доларів за акцію.

У свою чергу, представники Marvel вважають, що кінокомпанія Disney стане "ідеальним будинком для фантастичного списку персонажів Marvel". Крім того, на думку керівництва Marvel, злиття з американським кіногігантом принесе компанії великі вигоди.

"Це - безпрецедентна можливість для Marvel працювати над створенням сучасного бренду і персонажів, маючи доступ до неймовірної за розміром глобальної інфраструктури і організації Disney", - прокоментував операцію глава Marvel Іке Перлмуттер.

Читайте також:

Передачі Disney потраплять на YouTube

Walt Disney покаже фільми в інтернеті

Disney випускає дитячий нетбук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: