Як художники ідеальну Юлю Тимошенко показали

У київській галереї "Колекція" відбулась виставка під назвою "Ідеальний вік-2".

Вісім авторів, вісім робіт, вісім текстів було представлено на щорічній виставці "Ідеальний вік-2". Серед восьми художників, які показали свої роботи Василь Цаголов, Сергій Братков, Сергій Зарва, Володимир Гусев, Ілля Ісупов, Стас Волязловський, Дмитро Дульфан та Юрій Соломко.

Вісім робіт та вісім текстів-роздумів до них, що фіксують стан автора у віці, за думкою постмодерніста Джеймса Джойса, ідеального героя. На відміну від першої частини проекту, представленої минулого року в галереї "Колекція", основним інструментом цього разу є не лише живопис, але і відео "Гагарін-2" - у Сергія Браткова, і скульптурний об’єкт "Поговори зі мною, землянин" - у Дмитра Дульфана.

Однак майже всі автори звернулись до тих чи інших публічних персон у розрізі теми "Ідеального віку", як наприклад Сергій Зарва в титульній роботі "Юля", чи Стас Волязловський в живописній роботі "An non spiritus Existurt?".

Колекція, ідеальний вік
"Автори проекту відбулися як великі художники та перебувають в зеніті слави та своїх можливостей – це та особливість проекту "Ідеальний вік", яка цікава галереї, - розповідає Дарина Жолдак, директор галереї "Колекція". - Ми знову створюємо повноцінний каталог, і судячи з реакції зарубіжних колег, представників провідних аукціонних будинків вважаємо цей проект репрезентативним та впевнені, що зможемо зробити його візитівкою України за кордоном".

Особливу увагу у цьогорічній виставці привертає робота одеського художника Сергія Зарви "Юля", прототипом якої є пані Тимошенко, що відрізає свою косу.
"Проект задумувався рік тому і тоді ніхто не думав, що ця тема буде настільки актуальною, - каже Дарина. - У картині відображає характер леді Ю".

Виставку відвідали художники Олександр Ройтбурд, Ілля Чічкан, письменниця Ірена Карпа, лідер гурту "Мандри" Фома. Виставка "Ідеальний вік-2" тривтиме до 1 вересня.

Фото Геворка Саакяна, ТСН.ua

Читайте також:

Микола Вересень та Вася Фролова прийшли на порно

Лесь Подерев'янський та Ілля Чічкан за порнографію

Як зірки на порно ходили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: