Як Неллі Уварова потрапить за ґрати, покаже "1+1"

Сьогодні Неллі Уварова потрапить за ґрати, а за гріхи Серебрякова розплатяться його діти.

Щойно знявши брекети, актриса Неллі Уварова приміряла на себе тюремну робу. І – повний набір життєвих негараздів, на тлі яких страждання Каті Пушкарьової просто дитячі забавки. З офісу "Зималетто" Уварова прямо потрапила в "Атлантиду" - саме так називається 60-серійная драма, яка сьогодні знову стартує на телеканалі "1+1".

Вера Степнова - звичайна вчителька географії. Про таких говорять: "жінка-хамелеон". Сіра мишка в повсякденному житті, але якщо підфарбувати і на каблуки поставити – перетворюється ураз! Турботи Степнової знайомі багатьом сучасним жінкам: після роботи квапиться додому, щоб погодувати 12-річну доньку Дашу; потім перевірити контрольні своїх учнів; і не забути поцікавитися справами улюбленого чоловіка Віктора.

Одного дня подруга пропонує Вірі підробіток – у багату сім'ю потрібний репетитор з географії для хлопчика. Степнова дивується – не часто її предмет стає об'єктом додаткової уваги, але… погоджується.

Знайомство з сім'єю банкіра Петра Андрєєва проходить в приємній атмосфері. А після глава будинку пропонує підвезти Віру додому. Аби вона тоді знала, чим закінчиться ця поїздка – то хіба погодилася б? Респектабельний банкір, зовні порядний сім'янин, в машині починає чіплятися до вчительки. Захищаючись від насильника, Віра ранить його першим предметом, що потрапив під руку, і, скориставшись нагодою, тікає додому. А на ранок за нею приходять, щоб заарештувати: Петра Андрєєва знайшли в машині мертвим і Вера Степнова – єдина підозрювана.

Всі ці події відбуваються в першій серії "Атлантиди". Попереду героїню Неллі Уварової чекає багато випробувань: суд, в'язниця, помста вдови банкіра, зрада близьких людей. І – нова любов. Як то кажуть "не було б щастя, та нещастя допомогло".

- Для мене роль Віри Степнової відкрила можливість простежити, як людина, що опинилася в абсолютно неочікуваній для себе ситуації, впорається з нею? – коментує Уварова. - Як збереже себе в умовах, де багато хто взагалі втрачає і людські якості, і свою особистість? Як би я вчинила в такій ситуації? Сподіваюся, що життя не подарує мені таких випробувань і все це залишиться лише моєю екранною долею. Але моя героїня з ними впорається. Бо Віра – дуже сильний персонаж. І дуже світлий. Вона дуже інтелігентна жінка. У її мові постійно присутні слова "вибачте" і "перепрошую". Вона у в'язниці – абсолютно чужорідне тіло! Я, напевно і погодилася на всю цю історію лише завдяки ось такому поєднанню неймовірної жорсткості і світлості.

Тим, хто чекає у Вері Степнової побачити другу Пушкарьову, доведеться попрощатися з цією думкою. Уварова стверджує, що Віра – це не Катя.

- Вони абсолютно різні. І вони проходять різні шляхи. Катя йшла від дисгармонії і комплексів до гармонії, а Віра навпаки – від абсолютної гармонії і родинного щастя до повної драми. Немає у них якихось паралелей.

Разом з Неллі Уварової в серіалі з'являться і її колеги по «Не родися вродливою»: актриса Ганна Дімова і Дмитро Зенічев. Цього разу Дімова грає подругу головної героїні, що запропонувала Вірі той самий фатальний підробіток, а Зенічев – її чоловіка Віктора Степнова. Також в «Атлантиді» зайняті Олена Сафонова, Микола Добринін, Наталія Гудкова, Михайло Мамаєв. Останні двоє зіграли подружжя Андрєєвих.

Стежите за подіями "Атлантиди" вже сьогодні на телеканалі "1+1" (вівторок-п'ятниця, 17.30).

А ось за гріхи Серебрякова розплатяться його діти. Говорять, син за батька не відповідає і діти не винні в помилках, здійснених їх батьками. Але приймаючи те або інше рішення, все ж не варто сподіватися на цю аксіому - інколи Її Величність Доля вирішує відігратися і перекладає на плечі дітей відповідальність за гріхи їх батьків.

Саме так сталося з героями родинної саги "Діти Ванюхіна". 8-серійне оповідання про життя і долю двох сімей - Ванюхіних і Клаусів, - зняте режисером Юрієм Морозом по однойменному роману Григорія Ряжського. Здійснений одного дня злочин впливає на все подальше життя сім'ї Ванюхіних.

Все почалося з того, що молодий Саша Ванюхин заради безкоштовних занять карате погоджується вкрасти ікону з сільського храму. Крадіжка закінчується вбивством священика. Героєві вдається уникнути законного покарання, а онуку загиблого священика - Ніну, забирає до себе на виховання мати Саші -Поліна Ванюхіна. Так відкривається рахунок подальшим крадіжкам Олександра.

Закінчивши школу, він перебирається до Москви, де торгує краденими іконами. Одного дня однією з жертв Олександра стає молодий студент Генріх Клаус, вихідець з німецької сім'ї, що перебралася до Росії. Хто міг знати, що з цієї миті життєві шляхи Ванюхиних і Клаусів будуть тісно переплетені, адже одного з майбутніх дітей Саші виховає саме сім'я Клаусів!

Бізнес Ванюхина поступово від крадіжок розростеться до великого заводу, а потім і комерційного банку. Внучка покійного священика Ніна стане його дружиною. Але найперший злочин нависнув фатальним прокльоном, розплачуватися за який належить дітям Ванюхина…

Роль Олександра Ванюхина виконав актор Олексій Серебряков, а його дружини Ніни (онука покійного священика) - Олена Бабенко. Також в серіалі задіяні: Наталія Єгорова Юрій Степанов, Ілля Шакунов, Аліса Богарт, Віталій Хаєв, Наталія Лесниковськая, Іван Жідков.

Дивіться на "1+1" з 14 липня, вівторок-п’ятниця, 18.15
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: