Юрій Горбунов взявся за ніж

У новому телесезоні глядачі "1+1" побачать Юрія Горбунова таким, яким ще ніколи не бачили.

Улюбленець публіки і майстер імпровізації Юрій Горбунов стане знавцем кухні і вестиме нове кулінарне шоу "Смакуємо!" на каналі "1+1".

В гостях у популярного телеведучого побувають російські і українські зірки театру, кіно, телебачення, спорту і шоу-бізнесу. Кожна зі знаменитостей приготує на очах у глядачів і за допомогою Юри ту страву, яку дійсно уміє готувати, і якою тішить своїх рідних і близьких.

"Це буде динамічна, 20-хвилинна програма, – каже ведучий, – де приготування страви – не додатковий момент до розмови, як це найчастіше буває в передачах даного жанру, а окремий і самодостатній процес. Тобто буде цікаво і тим, хто любить і знає наших гостей-зірок, і тим, хто вирізає рецепти з газет і журналів. Поки що все те, що ми готували в студії, було дуже смачним".

Одними з перших гостей Горбунова стали зірка серіалу "Маргоша" Марія Берсенєва та відомий російський актор, зірка серіалу "Даішники", Сергій Астахов. І, як відзначив Юра після запису програми, тримати ніж він ще не розучився…

Проте новий проект – не привід відмовлятися від старого. Наприкінці вересня Юра разом з Інною Цимбалюк знов вийде в прямий ефір у третьому сезоні "Танцюю для тебе".

Читайте також:

Юрій Горбунов став кротом та замінив Ніколаса Кейджа

"1+1" провів кастинг хореографів для "Танцюю для тебе-3"

"1+1" презентує власний серіал "Тільки кохання" восени


 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: