Юрій Шевчук вражений бездіяльністю Путіна після їхньої розмови

Юрій Шевчук вражений бездіяльністю Путіна після їхньої розмови

Юрій Шевчук вражений бездіяльністю Путіна

Лідер гурту ДДТ Юрій Шевчук шокований тим, що прем'єр-міністр Володимир Путін ніяк не відреагував на ті проблеми, які описав музикант та передав йому.

 Музикант Юрій Шевчук, який передав прем'єр-міністру Володимиру Путіну папку із зібраними ним матеріалами про факти корупції в Росії, украй здивований тим, що глава уряду не знайшов у ній приводів до дії.

"Там були перераховані реальні питання. Наприклад, проблема "Будинку надії на Горі "- установи, в якій людей безкоштовно позбавляють від алкоголізму і яку буквально задушила місцева бюрократія. Мені здається, це робота нашого уряду. Якщо вони не вважають за потрібне на них відповідати, то я навіть не знаю, що сказати", - прокоментував реакцію Путіна, а точніше її відсутність, Шевчук.

Тим часом музикант сам розповідав, про що йдеться в зібраних ним за допомогою журналістів матеріалах. Зокрема, там говориться про непомірно високі заробітки чиновників, про те, як в "Газпромі" в десятки і сотні разів піднімали зарплати, коли в країні була криза.

Володимир Путін
 Крім того, в папці були представлені докази свавілля чиновників і розтрат державних грошей на "золоті унітази", в той час як росіянин з середньою зарплатою може дозволити собі купити тільки половину квадратного метра квартири на рік.

Про те, що прем'єр взагалі ознайомився з вмістом папки повідомив його прес-секретар Дмитро Пєсков.

"У цій папці викладена загальновідома інформація. Це навіть не питання, а просто констатація фактів, яка не вимагає реакції. Тому ніяких доручень з цього приводу Володимир Путін віддавати не буде", - заявив представник прем'єра.

Нагадаємо, що передача папки і розмова Шевчука з Путіним відбувся на зустрічі глави уряду з представниками російської інтелігенції в Санкт-Петербурзі 29 травня. Основною темою розмови між музикантом і прем'єром став "марш незгодних" на Тріумфальній площі і питання про його розгін. Варто відзначити, що прес-секретар прем'єра відмовився коментувати, як Путін ставиться до дій міліції під час мітингу.

Також лідер групи ДДТ Юрій Шевчук, коментуючи підсумки зустрічі прем'єр-міністра Росії з діячами культури, яка відбулася 29 травня, назвав Володимира Путіна рабом у ним же збудованій вертикалі влади.

Читайте також:

Путін ознайомився з папкою Шевчука, але заходів вживати не став

Юрій Шевчук назвав Путіна "рабом"

Юрій Шевчук провів із Путіним "чоловічу розмову"

Повʼязані теми:

Наступна публікація