Юрій Шевчук вражений бездіяльністю Путіна після їхньої розмови

Лідер гурту ДДТ Юрій Шевчук шокований тим, що прем'єр-міністр Володимир Путін ніяк не відреагував на ті проблеми, які описав музикант та передав йому.

 Музикант Юрій Шевчук, який передав прем'єр-міністру Володимиру Путіну папку із зібраними ним матеріалами про факти корупції в Росії, украй здивований тим, що глава уряду не знайшов у ній приводів до дії.

"Там були перераховані реальні питання. Наприклад, проблема "Будинку надії на Горі "- установи, в якій людей безкоштовно позбавляють від алкоголізму і яку буквально задушила місцева бюрократія. Мені здається, це робота нашого уряду. Якщо вони не вважають за потрібне на них відповідати, то я навіть не знаю, що сказати", - прокоментував реакцію Путіна, а точніше її відсутність, Шевчук.

Тим часом музикант сам розповідав, про що йдеться в зібраних ним за допомогою журналістів матеріалах. Зокрема, там говориться про непомірно високі заробітки чиновників, про те, як в "Газпромі" в десятки і сотні разів піднімали зарплати, коли в країні була криза.

Володимир Путін
Володимир Путін
 Крім того, в папці були представлені докази свавілля чиновників і розтрат державних грошей на "золоті унітази", в той час як росіянин з середньою зарплатою може дозволити собі купити тільки половину квадратного метра квартири на рік.

Про те, що прем'єр взагалі ознайомився з вмістом папки повідомив його прес-секретар Дмитро Пєсков.

"У цій папці викладена загальновідома інформація. Це навіть не питання, а просто констатація фактів, яка не вимагає реакції. Тому ніяких доручень з цього приводу Володимир Путін віддавати не буде", - заявив представник прем'єра.

Нагадаємо, що передача папки і розмова Шевчука з Путіним відбувся на зустрічі глави уряду з представниками російської інтелігенції в Санкт-Петербурзі 29 травня. Основною темою розмови між музикантом і прем'єром став "марш незгодних" на Тріумфальній площі і питання про його розгін. Варто відзначити, що прес-секретар прем'єра відмовився коментувати, як Путін ставиться до дій міліції під час мітингу.

Також лідер групи ДДТ Юрій Шевчук, коментуючи підсумки зустрічі прем'єр-міністра Росії з діячами культури, яка відбулася 29 травня, назвав Володимира Путіна рабом у ним же збудованій вертикалі влади.

Читайте також:

Путін ознайомився з папкою Шевчука, але заходів вживати не став

Юрій Шевчук назвав Путіна "рабом"

Юрій Шевчук провів із Путіним "чоловічу розмову"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: