Ювілейний Кінотавр стартував у Сочі

Цього року фестиваль Кінотавр святкує своє двадцятиріччя.

Кінофестиваль розпочне 7 травня свою роботу з традиційної Зоряної доріжки.

З 7 по 14 червня цей щорічний літній форум російських кінематографістів збере на чорноморському курорті визнаних майстрів жанру, а також початківців режисерів і акторів.

Організатори очікують, що в конкурсних переглядах, діловій та культурній програмі візьмуть участь понад 4 тис. чоловік.

В основну програму ювілейного Кінотавру увійшло 12 нових російських фільмів молодих режисерів. Спеціальній комісії фестивалю довелося переглянути 62 надіслані на конкурс картини.

У підсумку в Сочі будуть представлені фільм "Бубен-барабан" режисера Олексія Мізгірєва, "Дзига" Василя Сігарєва, "Європа-Азія" в постановці Івана Диховічного, "Кисень" Івана Вирипаєва, "Міннесота" Андрія Прошкіна, "Непрощення" Клима Шіпенка, "Поховайте мене за плінтусом" Сергія Снєжкіна, стрічка "Скоро весна" Віри Сторожевої, "Божевільна допомога" Бориса Хлєбнікова, "Син" Лариси Саділової, "Казка про темінь" Миколи Хомерікі і картина "Я" Ігоря Волошина.

Очолить журі рекордсмен з нагород, отриманих на Сочинському кінофестивалі, відомий продюсер Сергій Сельянов.

Також, в межах конкурсу Кінотавр. Короткий метр висунуто 16 короткометражних фільмів. Покази будуть проходити у Зимовому театрі і в кіноконцертному залі готельного комплексу Перлина. Усі дні роботи кінофоруму Театральна площа в центрі Сочі буде виконувати роль кінозалу під відкритим небом.

Читайте також:

Сербський фільм "Турне" - перший переможець Київського кінофестивалю

На Венеціанській бієнале відкрився Український павільйон

Вампірська сага "Сутінки" - кращий фільм року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: