З'явився офіційний трейлер фільму "Парубочий вечір у Вегасі - 2"

В Інтернеті з'явився офіційний повний трейлер фільму "The Hangover 2", який презентувала компанія Warner Bros.

Компанія  Warner Bros. представила офіційний повний трейлер фільму "Парубочий вечір у Вегасі". Дія фільму переміститься в Таїланд, де після бурхливої вечірки Стью виявить, що в п'яному угарі переспав із транссексуалом, який видавав себе за жінку. Тепер його друзям, які теж нічого не пам'ятають, потрібно терміново зібрати мізки в купу і, рухаючись по сліду власних вчорашніх пригод, з'ясувати, як же вони докотилися до такого життя.

Нагадаємо, екс-президент США Білл Клінтон знявся в епізодичній ролі в комедії The Hangover: Part II. Клінтон зіграв у фільмі самого себе. Зйомки епізоду за участю політика пройшли 13 листопада минулого року в Бангкоку. Клінтон прибув до Таїланду з доповіддю на тему екології та заодно взяв участь у роботі над картиною.

Як стало відомо, в одній з епізодичних ролей у картині зніметься актор Лайам Нісон. Йому належить зіграти татуювальника. Спочатку ця роль пропонувалася Мелу Гібсону, проте творці картини відмовилися від його кандидатури (імовірно через скандали, пов'язані з особистим життям Гібсона).

Світова прем'єра "The Hangover 2" відбудеться через 2 місяці, а саме 25 травня 2011. А в Україні фільм вийде на екрани у червні 2011 року.

Читайте також:

Мел Гібсон знімається у "Парубочому вечорі у Вегасі"

З'явилось перше відео "Льодовикового періоду-4", який вийде у 2012 році

Оголошено дату виходу Льодовикового періоду-4

Повʼязані теми:

Наступна публікація