За найдорожчу корону у світі краси "Міс Земля" змагатиметься дві українки

4 грудня на Манілі відбудеться наймасштабніший міжнародний конкурс "Міс Земля", в якому візьмуть участь близько сотні учасниць з усього світу. Тематика конкурсу - Амазонки.

Зріст Христини 177 см, вага - 56 кг / Фото: ВКонтакте
На конкурсі Міс Земля Україну представлятимуть 19-річна харків’янка Христина Опаріна та 21-річна кримчанка Ніна Астраханцева. Дівчата боротимуться за найдорожчу в історії всіх світових конкурсів краси корону - з білого золота з розсипом коштовних каменів.

Цього року конкурс проводитиметься на Манілі, оскільки Таїланд потерпає від повені. У конкурсі "Міс Земля" візьме більше 90 учасниць з усього світу. Тематика конкурсу - Амазонки. Кожна учасниця готує арт-костюм власного дизайну з натуральних матеріалів, який представить на суд журі конкурсу.

ЧИТАЙТЕ: "МІС СВІТУ 2011" СТАЛА ВЕНЕСУЕЛЬСЬКА КРАСУНЯ

Цього року Україну на конкурсі представлятиме переможниця Національного телепроекту "Королева України", який виходив навесні на Першому Національному, володарка титулу "Королева України-Земля" Христина Опаріна.

Свій костюм вона створювала спільно з відомим дизайнером української Лінной Кара, він зроблений з натурального пір'я і вручну розшитий кристалами та напівдорогоцінним камінням.

Зріст Ніни Астраханцевої 179 см, вага - 58 кг / Фото: starlife.com.ua
Від Криму (як автономної республіки) поїде Ніна Астраханцева. Спеціально для конкурсу кримський дизайнер Юлія Гелеверя протягом 2 місяців створювала костюм амазонки, на який пішло більше 200 фазанів і павичів пір'я.

Однак, арт-костюм - не найскладніше завдання конкурсу. Це єдиний міжнародний конкурс, який серйозно займається проблемами навколишнього середовища. Кожна учасниця повинна представити свій унікальний екологічний проект на актуальну для її країни тематику.

Переможниця конкурсу, крім гранту на розробку проекту у своїй країні, отримує найдорожчу в історії всіх світових конкурсів краси корону - з білого золота з розсипом коштовних каменів.

Головна відмінність "Miss Earth" від інших конкурсів у тому, що бездоганна краса є не основним критерієм відбору. Перш за все, в ньому оцінюється конкурсне інтерв'ю, де дівчата висловлюють свою позицію щодо екологічної ситуації, яка склалася в світі.

Читайте також:

Українська амазонка готується до конкурсу "Міс Земля 2011"

Українка стала фіналісткою "Міс Земля 2009"

Екологічні красуні "Міс Земля 2009"

Скандал на конкурсі краси з українським підтекстом

Скандал на конкурсі краси з українським підтекстом

Повʼязані теми:

Наступна публікація