За Україну на дитячому "Євробаченні" співатиме учасник "Танцюю для тебе"

9-річний Андранік Алексанян переміг у фіналі національного відбірного туру дитячого пісенного конкурсу.

Україну на дитячому "Євробаченні-2009" представлятиме 11-річний Андранік Алексанян з Хмельницького.

Саме він став переможцем фіналу національного відбірного туру і одержав в подарунок ноутбук.

Ім`я переможця за результатами оцінок журі та SMS-голосування оголосила прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко. Вона пообіцяла, що всі 15 учасників відбірного туру, який відбувся 14 червня в Артеку, приїдуть на відпочинок до цього дитячого центру і наступного року.

Крім того Тимошенко сказала, що одержала величезне задоволення від концерту і добрий позитивний заряд, який дасть їй змогу працювати “кілька років без підзарядки”. Сама прем'єр також брала участь у голосуванні, надсилаючи SMS-ки.

Нагадаємо, 14 червня в Міжнародному дитячому центрі "Артек" відбувся фінал національного відбірного туру дитячого конкурсу "Євробачення-2009".

Переможець конкурсу визначиться шляхом змішаного голосування: 50% - голоси телеглядачів та 50% - голосування журі.

До складу журі входять міністр у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко; міністр культури та туризму Василь Вовкун; ректор Київської дитячої академії мистецтв Михайло Чембержі, народний артист України, композитор Олександр Злотник; генеральний директор МДЦ "Артек" Борис Новожилов, співаки Марина Модіна та Василь Лазарович.

У конкурсі взяли участь 15 виконавців (згідно з порядковим номером у виступі): гурт "Каприз" "Super sona"; Лі Нгуен "Мелодія"; Катерина Куріцина "Я і ти"; Марина Козинська "Літак"; Даніела "Пісня Сріберної землі"; Ліза Малаєва "Літня Самба"; Валентинка Данилюк "Малесеньке кохання"; Андранік Алексанян "Три тополі, три сурми"; Карина Мазурик "Диско леді"; Владислав Каращук "Планета дитинства"; Валерія та Анастасія Грошко "Цікавий світ"; Катерина Панченко "Я запитаю"; Олександр Черненко "Казка"; Ганна Кудряшова "Місяць"; Дмитро Бородін "Зірка".

Зазначимо також, що Андранік брав участь у проекті "Танцюю для тебе", де за його мрію змагалися боксер В`ячеслав Узелков та танцівниця Ксенія Горб. Завдяки проекту 9-річному хлопчику, хворому на ахондродисплазію (Андранік не росте) влашутвали обстеження та знайшлися меценати, які допоможуть записати талановитому співакові диск.

Дитячий щорічний телевізійний конкурс пісні "Євробачення" проходить з 2003 року. До конкурсу допускається по одному представнику з кожної країни – члена Європейської мовної спілки. В конкурсі можуть брати участь діти у віці 10 - 15 років.

Україна бере участь у конкурсі з 2006 року. Представники України двічі займали 9-е місце у конкурсі, у 2008 році – 2-ге. У 2009 році конкурс відбудеться в Україні.

Читайте також:

Тимошенко поїхала в Крим на дитяче "Євробачення"

Головний годинник Осло грає пісню, яка перемогла на "Євробаченні"

Расторгуєв вперше після операції вийшов на сцену

Вєрка Сердючка стала режисером

ВідеоАндранік Алексанян представить Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: