Закохана Патрисія Каас влаштувала у Києві "Кабаре"

Французька зірка Патрисія Каас у Києві дала два концерти. 25 та 26 травня вона показала театралізоване шоу "Кабаре".

Патрисія Каас у Києві дала два концерти. На виступ, який відбувся 26 травня прийшли подивитись і українські селебретіз. Серед них Андрій Данилко, кохана Петра Симоненка Оксана Ващенко, Олексій Дєвєєв-Церковний.

Ще до початку концерту, який був запланований на 19-ту годину у палаці "Україна", у залі грали пісні Патрисії, а глядачі неспішно розсідались на свої місця. Зал був заповнений вщент.

Погасло світло, Патрисія з'явилась на сцені, на якій було мінімум декорацій: стенд, на якому прожектор показував картинки та люстра. Глядачі, побачивши співачку, вибухнули оплесками. Під час виконання першої пісні мадмуазель Каас танцювала танок з тростинкою, другу композицію заспівала з повітряною кулькою у руках. Вона зачарувала глядачів своїм голосом, вони у відповідь скупали її в оплесках.

Патрисія Каас привезла до Києва не просто концерт, а театральне дійство. Два концерти, які відбулись у Києві, були організовані в рамках світового Kabaret Tour у підтримку нового альбому "Кабаре".

До Києва, Патрисія приїхала зі своєю собачкою Текілою. Поки французька зірка співала, її Текіла чекала у гримерці.
"Коли я називала собачку, дивилася, як вона реагує на різні імена. Я хотіла назвати її Томат. Але коли я сказала Текіла - вона на мене подивилась, - каже Патрисія Каас. - Тому так її і назвала".

До речі, Патрисія зізналась, що зараз вона переживає стан закоханості.
"Зараз мене з коханим розділяє відстань, але я все одно дуже щаслива", - зізналась Патрисія.

Фото Ярослава Мінтуса, ТСН.ua

Читайте також:

Патрисія Каас до Києва приїхала з Текілою

Патрисія Каас засмучена 8-м місцем на "Євробаченні"

Ніно Катамадзе заспівала у київському сквері

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: