Заворотнюк у Києві полонила серце Гоголя

У Києві тривають зйомки фільму "Гоголь. Найближчий".

У Києві знімають фільм "Гоголь. Найближчий". Протягом шести днів на кіностудії Довженка мають відзняти півфільму. У головній ролі Миколи Гоголя - російський актор Євген Редько, який народився на Одещині 24 серпня. Жіночі ролі у фільмі виконують Анастасія Заворотнюк, Ольга Сумська, Анна Левченко.  

Режисером фільму є Наталя Бондарчук, в творчому архіві якої такі роботи, як "Одна любов душі моєї", "Пушкін. Остання дуель". Тепер Наталя Сергіївна працює над фільмом про Гоголя. Щоправда, через кризу масштабні закордонні зйомки довелось перенести до Києва. 
"Зараз мусимо все зняти за шість днів, - розповідає Наталя Сергіївна. - Сценарій не просто скоротили, його довелось змінити, переробити. Добре, що я сама його писала, тому сценаристу додатково не доводиться платити".

Зйомки, які творча група фільму "Гоголь. Найближчий" планувала відзняти в Італії зараз знімають на кіностудії Довженка. Режисер фільму зізналась, що була вражена тим фактом, що за два тижні усі декорації були готові. Їх навіть охрестив місцевий отець Андрій, адже, як відомо, сам Гоголь був віруючим.
"Гоголь був віруючою людиною, - каже Наталя Сергіївна. - Тому тут не випадково опинились православні ікони. Одну з них на період зйомок нам дав отець Андрій".  

Сьогодні знімають сцену, де Микола Гоголь в Італії зустрічається із Олександрою Смірновою-Россет. Її грає російська акторка Анастасія Заворотнюк.
"Анастасія настільки тонка особистість, що їй чудово вдаються як комедійні ролі, так і драматичні, - каже Наталя Бондарчук. - Вона учениця Табакова та дуже пластична актриса. Настя грає чорнооку фрейліну царського двору, яка захищає поетів та письменників. З Гоголем вони були не просто друзі, а люди, які однаково відчували".

фільм "Гоголь"
Євген Редько зіграв Миколу Гоголя
Сама ж Анатсасія зізнається, що із задоволенням прийняла пропозицію знятись у фільмі, особливо їй приємно зніматись у Києві.
"Вчора я прилетіла до Києва із Цюріха, - розповідає Анастасія Заворотнюк. -  Їду і кажу "Як я давно тут не була..." Мене запитують "А скільки?" І я згадала, що не була у Києві близько року, але здається, що пройшло років десять. Був період, коли я бувала тут щомісяця, тут завжди був такий настрій, таке життя".

Щодо героїні, яку грає Заворотнюк, то вона зізналась, що у своє життя взяла від Россет достойність та артистократизм, який ніколи не завадить жінці.
"Це була освідчена, сильна, трошки високомірна особистість, - каже Анастасія. - Вона була дивовижна, покровителька письменників".

До речі, завтра на кіностудії Довженка зніматимуть сцену із Ольгою Сумською, яка зіграє рокову жінку. Як пойдейкують за кулісами, українська акторка в кадрі буде оголеною. 

А сам фільм "Гоголь. Найближчий" можна буде побачити вже цього року, адже у 2009 році в Україні святкують 200-річчя з Дня народження Миколи Гоголя.


ВідеоУ Києві знімають "Гоголь. Найближчий"

ВідеоІдеали Гоголя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: