Збори "Аватара" в міжнародному прокаті перевищили мільярд доларів

За 17 днів прокату в США картина "Аватар" заробила 352,1 млн доларів і майже вдвічі більше по всьому світу.

Збори останнього фільму Джеймса Камерона "Аватар" у міжнародному прокаті досягли 1 мільярда доларів. Всього за 17 днів прокату в США картина заробила 352,1 млн доларів і майже вдвічі більше по всьому світу.

"Аватар" - лише п'ятий фільм, що досяг такого успіху за всю історію. 1,8 мільярда доларів зібрав попередній фільм Камерона "Титанік" (1997), "Володар перснів: Повернення короля" заробив у прокаті 1,13 мільярда дол, "Пірати Карибського моря: Скриня мерця" - 1,06 мільярдал до, а "Темний лицар" - трохи більше мільярда доларів.

Тим часом, ціна квитків на фільми, які демонструються в 3D-форматі, звичайно вища. Нагадаємо, "Аватар" знятий із застосуванням новітніх технологій і вражає глядачів саме тривимірним зображенням.

"Аватар" також зберіг лідерство за підсумками прокату вихідних 1-3 січня. На другому місці знаходиться "Шерлок Холмс" з 38,4 мільйона доларів (загальні збори в США - 140,7 мільйона), а третє займає сімейна картина "Елвін і бурундуки -2" - 36,6 мільйона доларів (157,3 мільйона за перші десять днів прокату в США).

Читайте також:

"Аватар" б'є рекорди касових зборів

"Аватар" или, Возвращайтесь на свою мертвую планету!

Джеймс Камерон обізвав "козлом" свого фана, який просив автограф

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: