Жванецький відзначає 75-річчя

Сьогодні, 6 березня, 75-річний ювілей відзначає відомий письменник-сатирик і телеведучий Михайло Жванецький.

Свій День народження Михайло Жванецький проведе в колі сім'ї, а більш широке святкування призначене на 13 березня в Концертному залі імені Чайковського.

Крім ювіляра, на концерті виступлять Геннадій Хазанов і Роман Карцев, Юрій Стоянов та Ілля Олейников, Клара Новікова та Галина Волчек, Олег Табаков і Сергій Юрський, Інна Чурикова і Марк Захаров, Олександр Ширвіндт і Михайло Швидкой.

Навесні Жванецький відправиться в ювілейний гастрольний тур, який триватиме до травня і відбудеться в багатьох містах, включаючи Київ, Одесу, Санкт-Петербург, Ригу, Мінськ.

З ювілеєм Жванецького привітав президент України Віктор Ющенко. Він побажав письменнику нових творчих підйомів, здоров'я та довголіття, йдеться в повідомленні прес-служби Президента.

"Ваші концерти запалюють особливою енергією парадоксальності й дотепності, вражають оригінальністю та влучністю фраз. Завдяки гострому й сміливому слову, яке завжди несло людям правду, ви стали улюбленим артистом мільйонів шанувальників в Україні та за її межами", - передає прес-служба текст привітання.

Ющенко високо оцінив багатогранний талант, неповторну виконавську майстерність, вагомий внесок у розвиток естрадного мистецтва Жванецького.

Читайте також:

У Києві відкрився "Великий скульптурний салон"

Віктор Сидоренко "заморожує" генофонд для майбутнього

Павла Зіброва зобразили на марках
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: