Зірки року на 65-тий день народження Фредді Мерк'юрі влаштують благодійний концерт

Зірки року влаштовують благодійну акцію пам'яті Фредді Мерк'юрі.

В день народження лідера легендарної групи Queen Фредді Мерк'юрі - а йому 5 вересня виповнилося б 65 років - приблизно 300 музикантів зі світовим ім'ям зберуться в Лондоні в готелі "Савой".

Очолять збір самі "квіни" Брайан Мей і Роджер Тейлор. Чекають також Кріса Еванса, Стівена Фрая і Метта Лукаса.

Запрошені, ймовірно, з'являться в костюмах а-ля Фреді - принаймні, організаторам спало на думку зробити родзинкою програми парад-маскарад двійників рок-зірки.

Покажуть, звичайно, і відео з Фредді Мерк'юрі - його спеціально для такого випадку заготовив актор і шанувальник зірки Різ Томас.

"Ми хотіли показати найкращі моменти життя Фредді, його гумор ... За життя Фредді Queen не отримав такого визнання серед колег-музикантів, незважаючи на приголомшливий успіх у публіки. Але Фредді був більше, ніж рок-зіркою. Джаггер і Боуї не могли розсмішити вас так, як він. Він - фантастичний персонаж і найкраща рок-зірка всіх часів ", - сказав Томас.

На аукціоні з молотка піде гітара з концерту 1992 року, присвяченого Меркьюрі, який помер в 1991 році від СНІДу. Також якийсь щасливчик, виклавши достатню суму, отримає можливість взяти участь у мюзиклі We Will Rock You, побудованому на композиціях Queen.

Загалом, все пройде в кращій традиції: "ви його любите? Тоді йдіть до нас, у нас тут якраз дещо завалялося. Тільки не забудьте гаманець". Втім, мета у організаторів благородна - гроші, зібрані на аукціоні, підуть на допомогу хворим на СНІД.

Читайте також:

Музиканти Queen видадуть дует Мерк'юрі і Джексона

Сашу Барона Коена затвердили на роль Фредді Мерк'юрі

Відбулась прем'єра останньої пісні Майкла Джексона

Повʼязані теми:

Наступна публікація