Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Шанувальники артистки стали роздавати цукерки бійцям на знак протесту проти дій, що порушують їхні права.

Шанувальники Світлани Лободи, засмучені блокуванням входу в концертний зал на шоу співачки в Івано-Франківську, показали своє ставлення до дій представників місцевої самооборони.

Нагадаємо, що 12 травня невідомі в камуфляжі, які пізніше позначили себе як представники самооборони міста, оточили будівлю концерт-холу "Platinum", заблокувавши прохід для сотень глядачів, які придбали квитки на шоу. Бійці оголосили, що бойкотують шоу LOBODA і не пустили глядачів у зал.

Символізуючи своє ставлення до аргументів людей у камуфляжі, шанувальники артистки купили цукерки фабрики "Рошен", які стали роздавати бійцям на знак протесту проти дій, що грубо порушують їхні права.

Також біля входу в концертний зал глядачі, серед яких виявилося чимало тих, хто приїхав на концерт з інших міст, почали збір підписів на ім'я мера міста, щоб розібратися в ситуації і отримати офіційні пояснення влади, яка виявилася нездатною захистити їхні права. Пізніше, один з лідерів активістів на своїй сторінці в соціальній мережі зробив заяву, в якій вибачився перед глядачами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції