Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фанати Винника спізнилися на метро після Atlas Weekend і чекали на ВДНГ до ранку

Люди переконані, що концерт був вартий таких незручностей.

Близько 150 тисяч людей з усіх куточків України зібралися на відриття музичного фестивалю Atlas Weekend, і більшість із них бажала побачити Олега Винника. Люди чекали по вісім годин, щоб зайняти найкращі місця перед його виступом у перший і безкоштовний день одного з найбільших фестивалів у Східній Європі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Розворушити цю публіку вдалося лише Монатіку, однак навіть під його пісні декому вдавалося співати улюбленого Винника. Улюбленою піснею фанаток виявилася "Вовчиця",  жінки переконували, що цей звір живе у кожній із них.

ВідеоТисячі людей прийшли на Atlas Weekend, аби потрапити на безкоштовний концерт Олега Винника

У Києві стартував найбільший музичний фестиваль східної Європи Atlas Weekend. На відкриття можна було потрапити безкоштовно, чим скористалися 150 тисяч людей. Більшість із них були прихильниками саме Олега Винника. На його виступ фанатам довелося чекати сім годин і у цей час слухати молодіжну музику - Алексєєва, Монатіка, Настю Каменських та гурт СКАЙ. 

Тисячі людей прийшли на Atlas Weekend, аби потрапити на безкоштовний концерт Олега Винника

Музиканти, що розігрівали публіку перед хедлайнером, про заздрість до нього не кажуть. Олег Скрипка упевнений, що Винник йому не конкурент. "Ми єдині рок-музиканти на цій сцені", - заявив він. Появу Винника публіка зустріла шаленим криком. Позаду співака на бек-вокалі була його дружина Тетяна під псевдонімом Таюне, в наявності якої він не зізнається. Винник обіцяв вийти з новою рок-програмою, але порадував публіку старими хітами. "Він просто щиро співає, радісно в душі", - кажуть про секрет його успіху слухачі.

Співака викликали на біс, і через затримку виступу на годину люди спізнилися навіть на подовжений режим роботи метро. Ті, хто живе далеко, чекали ранку просто неба, але запевняли, що Винник був того вартий.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

Залиште свій коментар

Вибір редакції