Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фаршировані жаби і плавуче село. Комаров влаштував неймовірну відпустку своїй родині

Родина Комарових подорожувала Камбоджею, де знімався перший сезон "Світу навиворіт".

Сестра відомого телеведучого Дмитра Комарова Ангеліна продовжує ділитися яскравими моментами їхньої сімейної відпустки, яку вони провели у трьох країнах

Зараз Ангеліна опублікувала розповідь про їхню подорож до Камбоджі, мандри якою родина розпочала з міста Сіємреап, де 8 років тому Дмитро знімав перший сезон "Світу навиворіт".

"Він орендував ту ж машину, на якій їздив у програмі - старий джип часів в'єтнамської війни. Закачав на флешку музику з камбоджійських програм. Було відчуття, що мене перенесли у перші серії проекту: ми їдемо між пальмами, а Діма за кермом розповідає, як тут все було 8 років тому", - поділилася дівчина.

Гортайте вправо, щоб побачити більше фото і відео

Під час поїздки до поселення на озері Тонлесап родина ласувала корисними плодами лотосу, а бензин купувала у пластикових пляшках з-під Коли.

"Люди, у яких немає грошей на купівлю землі, будують житло на воді. На жаль, таких людей тут багато - так і утворилося поселення з плавучими будинками, магазинами, школами. Замість машин - човни. Діти плавають в тазиках", - розповіла Ангеліна.

А на вечерю дівчина вперше спробувала фаршировану жабу на грилі.

Як повідомлялося раніше, Дмитро Комаров поділився фото з місця катастрофи у Бразилії. Ведучий "Світу навиворіт" показав наслідки прориву греблі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції