40 дизайнерів покажуть колекції на Українському тижні моди

Незабаром розпочнеться 25-й Український тиждень моди, під час його будуть представлені колекції "весна-літо 2010".

Олександр Соколовський, Ірина Данилевська
ТСН.ua
Олександр Соколовський та Ірина Данилевська розповіли, що очікує модників на тижні моди
Сорок дизайнерів покажуть свої колекції на 25-му Українському тижні моди, який проходитиме з 14 по 21 жовтня у Пушкінському парку. Дизайнери представлять свої колекції "весна-літо 2010". Традиційно свої роботи покажуть такі відомі дизайнери, як Лілія Пустовіт, Вікторія Гресь, Олексій Залевський, Ольга Громова, Анна Бублик, Андре Тан та багато інших.

А Оксана Караванська святкуватиме 10-річчя участі у Ukrainian Fashion Week. 15 жовтня вона представить свою 20-ту колекцію. Серед закордонних кутюр'є свої колекції покажуть Автанділ Цквітінідзе (Грузія), Annette GORTZ з Німеччини, Anna UNGER з Великобританії, Alicija CZARNIECKA з Польщі та Galyna BELOSHITSKAYA з Росії. А от відомий українский дизайнер Віктор Анісімов цього року не братиме участі у UFW. Через зайнятість у кіно (Віктор працює директорам по костюмах, - прим. авт.), він не встиг завершити свою колекцію. З такої ж причини на тижні моди не буде і дуету LUVI.

Нагадаємо, що в травні цього року модний український "десант" побував у Греції. Олексій Залевський, Оленка Даць, Анна Бублик, Тетяна Земскова та Олена Ворожбит, Світлана Саворона та дует Каменська і Кононова показали фрагменти круїзних колекцій.

До речі, цього року на UFW буде представлена Перша Українська Премія в галузі моди. Організатори поки що подробиці тримають в секреті, але обіцяються, що це буде яскраве дійство.

Фото Геворка Саакяна, ТСН.ua

Читайте також:

Український тиждень моди - "Кризис ЛОХ"

П’ятниця 13-те: скелети на подіумі Українського тижня моди

Український тиждень моди: подіум залило кров'ю

Останній день UFW: Брежнєв на подіумі

Влада Литовченко на UFW показала чоловіка
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: