Адріана Ліма і Лілі Олбрідж презентували аромат Victoria's Secret

Відомі моделі Адріана Ліма і Лілі Олбрідж презентували парфуми від назвою Bombshell від бренду Victoria's Secret у Флориді.

Відомі моделі Адріана Ліма і Лілі Олбрідж продовжуютьтурне по Штатах: днями вони представили "ангельський" парфум Bombshell від бренду Victoria's Secret у Флориді. Красуні-моделі розповіли про аромат (у його фруктово-квітковій композиції переважають нотки орхідеї, півонії і маракуї).

Під час невеликої перерви в автограф-сесії, невтомна Ліма розповіла журналістам про те, які емоції подарувало їй материнство:

"Народження дитини - краще, що могло зі мною статися. Тепер я точно знаю, якою безмежною може бути любов. Завдяки Валентині (дочка моделі - прим.) я зрозуміла, які речі по-справжньому важливі в житті, і, до речі, її поява на світ багато в чому допомогла моїй кар'єрі. Я відчуваю себе абсолютно іншою людиною - впевненою, спокійною і дуже відкритою".

Може, всередині Адріана Ліма і стала "іншою людиною", але зовні вона залишилася тією ж карколомною красунею, що і до материнства.

Читайте також:

Victoria’s Secret одягла Адріану Ліму у діамантовий ліф

Адріана Ліма знялась топлесс для Elle

Адріана Ліма - одна із найвисокооплачуваніших моделей світу

Повʼязані теми:

Наступна публікація