Адріана Ліма презентувала нову лінію Victoria's Secret

Адріана Ліма, яка вже понад 10 років є однією з "ангелів" Victoria's Secretу представила у Нью-Йорку нову колекцію білизни.

Одна з найбільш високооплачуваних моделей світу - Адріана Ліма презентувала нову лінію нижньої білизни бренду - "Шоустоппер".

За словами супермоделі, "з цією білизною жінка може підкреслити свої форми, у будь-якому одязі й будь-де. Ви можете впевнено вдягати свої облягаючі топи, сукні, ви у них виглядатимете ідеально. Білизна дуже легка, кольори - чарівні".

Нагадаємо, що у віці 15 років бразильська красуня виграла конкурс "Supermodel of the world", а з 1999 року є одним з "ангелів" "Victoria's Secret". До слова, у 2010 році її заробіток склав 8 мільйонів доларів США.

"Ангели" Victoria 's Secret - найбільш відомі моделі, що представляють продукцію компанії. Дебют ангелів відбувся під час четвертого щорічного показу в 1998 році. Моделей називають "ангелами" завдяки тому, що під час щорічного показу вони традиційно виходять на подіум з різноманітними крилами за плечима, схожими на крила метеликів, ангелів, птахів і фей.

Читайте також:

Адріана Ліма спокушає чоловіків нижньою білизною

У США відбулась "сексуальна вечірка" Victoria's Secret

Victoria’s Secret одягла Адріану Ліму у діамантовий ліф

Адріана Ліма знялась топлесс для Elle

Адріана Ліма презентувала нову лінію Victoria's Secret

Адріана Ліма презентувала нову лінію Victoria's Secret

Повʼязані теми:

Наступна публікація