Andre TAN пошив смокінг для Майкла Джексона

Український дизайнер Andre TAN пошив костюм для Майкла Джексона спеціально для вручення почесного ордена Архангела Михаіла в листопаді 2007 року.

Андре Тан відкрив секрет пошиття одягу для легендарного співака Майкла Джексона. У листопаді 2007 року планувалося нагородження Майкла Джексона орденом Святого Архангела Михаіла за вклад в світову культуру і благодійність. Для цього відомий співак повинен був приїхати до Києва і в рамках закритого прийому отримати заслужену нагороду.

Спеціально до події Майкл Джексон вирішив замовити костюм в українського дизайнера. "Король поп-музики" зупинив свій вибір на відомому дизайнерові Andre TAN. Буквально за кілька днів Андре намалював ескіз і відправив Майклу.

"Тоді менеджер Джексона попросив мене підписати ескіз і написати кілька теплих слів, оскільки у Майкла була страшна депресія, і ми сподівалися, що це підбадьорить його", - згадує Андре ТАН.

Після затвердження ескіза, з модного будинку Cavalli Андре Тану надіслали розміри і рекомендації щодо пошиття. Свого часу поп-король користувався послугами модного будинку Versace, але після смерті Джанні Версаче, Майкл Джексон перейшов в будинок моди Cavalli.

Andre TAN
Ескіз смокінга для Майкла
Майкл Джексон замовив смокінг. Це був смокінг за унікальним дизайном, з властивим шиком і невідомими для стороннього ока секретами.

Багаточисельні операції Майкла Джексона не пройшли безслідно, і необхідно було приховувати безліч деформацій тіла.

"Ми шили піджак, штани і сорочку і необхідно було пам'ятати про унікальність костюма у всіх сенсах цього слова. Наприклад, ми сильно ущільнювали передню частину піджака, щоб приховати запалі груди Майкла, - розповідає про тонкощі пошиття дизайнер Андре ТАН. - Необхідно було зробити ряд візуальних коректувань для нестандартної фігури Джексона".

Так, дизайнерові необхідно було подовжити піджак, щоб приховати непропорційність фігури: дуже довгі ноги і маленький верх. Ще однією особливістю піджака були не за розміром широкі рукави, щоб не привертати увагу до надмірно худих рук поп-короля.

Читайте також:

На Sexy Party Андре Тан літав, а учасниці гурту Hollywood показували секс

Andre TAN випустив літні футболки по 250 гривень

Андре Тан та Світлана Вольнова розкажуть, як стати успішними
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: