Анджеліна Джолі знялася у рекламі Louis Vuitton у Камбоджі

Анджеліна Джолі знялася у рекламі Louis Vuitton у Камбоджі

Анджеліна Джолі знялася у рекламі Louis Vuitton / Фото: telegraph.co.uk

Інформація про те, що Джолі стала обличчям французької компанії Louis Vuitton, підтвердилася появою рекламного знімку акторки із сумкою від модного бренду.

Анджеліна Джолі знялася у рекламі Louis Vuitton / Фото: telegraph.co.uk
В Інтернеті з'явився перший знімок з американською акторкою Анджеліною Джолі, зроблений для рекламної кампанії французького модного бренду Louis Vuitton.

За даними The Daily Telegraph, фотосесія з актрисою проходила в Камбоджі. На зйомці, яку проводила фотограф Енні Лейбовіц, з Джолі були четверо її дітей. До речі, у Камбоджі народився старший син актриси Меддокс - Джолі всиновила його в 2002 році.

Нагадаємо, 22 квітня у мережі з'явилися повідомлення, що Анджеліна Джолі стала обличчям французької компанії Louis Vuitton, яку раніше, зокрема, рекламувала співачка Мадонна. Джолі з 2005 по 2010 роки знімалася в рекламі марки трикотажного одягу St. John. Після Джолі St. John запросила для участі в рекламній кампанії британську акторку Кейт Вінслет.

Cума гонорару Джолі, як повідомлялося, повинна була скласти 10 мільйонів доларів. За непідтвердженою інформацією, стільки ж французька марка виплатила за співпрацю Мадонні. За даними видання, велика частина гонорару Джолі піде на благодійність.

Французька компанія LVMH, яка випускає сумки, валізи, модний одяг, а також аксесуари, була заснована в 1954 році. У 2009 році прибуток холдингу від продажів Louis Vuitton склав 2,5 мільярда доларів.

Читайте також:

Джолі знову зіграє радянську шпигунку

Анджеліна Джолі стала обличчям Louis Vuitton

Анджеліна Джолі ніколи не носитиме джинси

Джолі зізналась, що Бред Пітт "суперчоловік"

Повʼязані теми:

Наступна публікація