Armani захопився футуризмом, а Cavalli оспівує секс

Армані продовжує розпочаті ще кілька сезонів тому експерименти з футуристичною естетикою, а Каваллі - змішує жіночі та чоловічі предмети гардеробу.

Giorgio Armani звернувся до морських глибин / Фото: Getty Images/Fotobank
Джорджіо Армані і Роберто Каваллі представили свої нові творіння в рамках Міланського Тижня моди. У пошуках натхнення перший з них звернувся до морських глибин: блиск перламутру став відправною точкою його колекції.

На подіумі переважали "водні" відтінки - сірий, синій, сріблястий, складний зелений; тканини також нагадували про рідину - шовкові сукні, топи та штани-дудочки ніби "стікали" по тілах манекенниць.

Дизайнер продовжує розпочаті ще кілька сезонів тому експерименти з футуристичною естетикою - його героїня може бути як морською богинею, так і посланницею далеких планет.

Roberto Cavalli традиційно оспівує розкіш 1970-х / Фото: Getty Images/Fotobank
Стиль Роберто Каваллі ні з чим не сплутаєш: дизайнер продовжує гнути свою лінію, знову і знову оспівуючи в колекціях розкіш 1970-х років. Золото, анімалістичні принти, прозорі тканини, хутро, мереживо і вишивка - кожна з його моделей кричить про секс, і це саме те, за що модний будинок однаково люблять як жінки, так і чоловіки.

Дивно, але цього разу сексуальність героїні Каваллі зазнала змін: якщо раніше це була femme fatale, впевнена і розкріпачена, то тепер це скоріше юна леді, чия привабливість - у її невинності. Плісировані сукні цілком цнотливої довжини, спідниці в складку, жакети і брюки - при всій помпезності більшості образів, вони дуже жіночні і навіть ніжні.

У новому сезоні дизайнер, як і багато його колег, змішує жіночі та чоловічі предмети гардеробу, пропонуючи носити вечірні сукні з піджаками, а брюки - з відкритими топами, шпильками і акуратними клатчами.

Читайте також:

Milan Fashion Week: кадилаки, ретро і гра фактур

На MFW Versace запам’ятався бездоганною жіночністю і падінням моделі

Dolce&Gabbana на MFW викликали у глядачів апетит

Armani захопився футуризмом, а Cavalli оспівує секс

Armani захопився футуризмом, а Cavalli оспівує секс

Повʼязані теми:

Наступна публікація