Білі сукні - писк моди (фото)

У другий день "Українського тижня моди" свої колекції показали п'ять дизайнерів.

Розпочала молода дизайнерка Олеся Кириченко. На створення колекції для Kasta її надихнула п'ятирічна донька. Другою свою колекцію показала Олена Даць, яка використала у сукнях та костюмах символіку великодніх писанок.

12_den_x
ТСН.ua
Залевський вразив оригінальністю колекції та постановки
"Я використала шовк найрізноманітніших гатунків, серед яких трикотаж із стилізованим малюнком писанок. На бавовні цей малюнок зроблений шовкодруком", - каже Олена.   

Третім свою колекцію "Оптична ілюзія" представив Олексій Залевський, який як зажди сам зрежисирував показ. Він представив ніжну, але величну колекцію з нахилом до неоромантики. Гості показу сиділи на диванах, які створив Залевський для проекту Fusion by Zalevsky.
"У фіналі моделі читали книги, до яких увійшли роботи за 14 років моєї творчості, - каже Залевський. - але буде ще окрема презентація книги. А ці шапочки, в які були одягнені моделі, то я  хотів зробити як у фільмі "Дюна", тому одягнув їх у лисі перуки".


18_shkoliari
ТСН.ua
Караванська використала у своїй колекції роботи Марії Приймаченко
Наталя Глазкова представила колекцію "Солярис", в якій вона представила сучасну жінку.
"Сукні - це головний елемент для жінки, - вважає Глазкова. - Більшість моїх суконь виконані муляжним способом".

Завершила показ Оксана Караванська, яка використала у колекції роботи відомої художниці Марії Приймаченко.
"У моїй колекції дивозвірі-маски оживають на фігурі за допомогою білого полотна, - каже Оксана. - Бо ж усі ми хочемо бути "білими та пухнастими".  
У показі Караванської також взяли участь чотири дівчинки.
"Ці діти відобразили щирість та ненаграність, - каже Оксана. - Я мала досвід співпраці з дітьми-моделями, але то було не так, а ці діти моїх співробітниць та режисера показу, саме вони передали ту щирість, якої нам усім не вистачає".  

Фото Олени Грози

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: