Чоловічий день на UFW: м'ячі та "Оскари" на подіумі

Завершився Український тиждень моди, свої колекції на якому показали кращі вітчизняні та закордонні дизайнери.

Останній день Українського тижня моди
Колекція Сержа Смоліна
Останній день Українського тижня моди розпочався показами колекцій молодих дизейнерів, які представили свої роботи у рамках проекту "Нові імена".

Після чого свої колекції предствили Vincent w. w. та Віталій Павлишин у рамках Fresh Fashion Men's. Вітлій Павлишин більше відомий, як DJ Архітектор, який працював із гуртом "Тартак". Свою симпатію роботам Павлишина висловила дизайнерка Ліля Літковська.

Їхній показ відвідали Фагот із гурту ТНМК, Валерій Харчишин та Віктор Скуратовський із "Другої ріки, Vova zi Lvova, учасники гурту "Димна суміш".

Далі естафету на подіумі перехопила дизайнерка Анна Сосновська, яка представила чоловічу колекцію у сірих, сіро-блакитних, небесних відтінках. А от Серж Смолін представив колекцію "100%".

"Ця колекція на межі між вишуканою елегантністю і зухвалим самовираженням", - розповів Сергій Смолін.

У колекції він показав трикотажні та дуті жилети, яскраві плащі, завужені донизу штани, довгі куртки. До речі, у фіналі конкурсу моделі вручили Смоліну власний модний "Оскар".

Закривав Український тиждень моди Олександр Гапчук, який представив грузинську колекцію.

Останній день Українського тижня моди
Колекція Анни Сосновської
"На створення колекції мене надихнула поїздка у Грузію, - розповів Олександр. - Я побував на виставці килимів, надихнувся цими роботами та вирішив зробити колекцію, присвячену цій країні".

Що цікаво, Олександр разом із грузинською дизайнеркою, розробив взуття спеціально для колекції. А в планах в українського модельєра - вдосконалити чоловічий костюм.
"Мені подобаються італійські технології, думаю в Україні теж можна робити найкращі чоловічі костюми, цим я і хочу зайнятись".

Щодо відомих особистостей, то під час показу колекції Гапчука, на подіумі з'явився телеведучийта шоумен Андрій Джеджула.

Фото Геворка Саакяна, ТСН.ua

Читайте також:

Український тиждень моди: чоловіки-наречені на подіумі

Андре Тан запустив літаки на подіумі тижня моди

Український тиждень моди: короткі міні і кольорові галоші

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: