Чоловіки в спідницях та голі феменістки на UFW

Дата публікації
Перегляди
7469
Поділитись:
WhatsApp
Viber

У останній день Ukrainian Fashion Week публіку порадували колекції Elena GOLETS та Серж СМОЛІН.

Колекція Сержа Смоліна / Фото: ТСН.ua
Завершився Ukrainian Fashion Week, під час якого свої колекції показали 44 дизайнери. У останній день UFW свої роботи на подіумі представили Анастасія ЗАЙЦЕВА та Олена МОЛЧАНОВА в проекті Fresh Fashion, Elena GOLETS, Наталя СОБОЛЄВА/Людмила ВРОНСЬКА, Серж СМОЛІН та Віктор ANISIMOV.

Не обійшлось цього разу на UFW і без курйозів. Після показу Олени Голець оголені активістки руху FEMEN вибігли на подіум з плакатами "Модель, не иди в бордель" та "Подіум мясная лавка".

Під час фінального виходу моделей дівчата з FEMEN пройшлись разом із ними. Після чого активістки руху стали на коліна на прокричали "Модель, не иди в бордель". Але як тільки дівчата побачили охоронців, які поспішали до них, вибігли із зали. Охоронці провели дівчат до гардеробу та простежили, аби вони покинули приміщення, у якому проходив Український тиждень моди.

"Оті дві дівчини в кінці - це не частина показу, - одразу повідомила Олена Голець. - А колекція хороша. Люблю, коли мені самій подобаються речі, значить вони сподобаються і всім іншим. А тут ще й такий піар. Точно продасться".

Серж Смолін цього разу порадував публіку чоловічою колекцією "Hero". Моделі ходили по подіуму, який нагадував парк: підлога встелена зеленою травою та деревами. Особливо вирізнялись у колекції чоловічі шорти-спідниці у поєднанні із однотонними полуверами простого крою. В кінці показу на подіум вийшов дует, який заспівали пісню Мераї Кері "Hero".

Фото Геворка Саакяна, ТСН.ua

Читайте також:

Голі дівчата з FEMEN вибігли на подіум UFW

На UFW моделі в навушниках від Lady GaGa та з травою на обличчі

Ukrainian Fashion Week: ділові жінки та ніжні леді

Чоловіки в спідницях та голі феменістки на UFW

Чоловіки в спідницях та голі феменістки на UFW

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Мода сезона весна-лето 2017
Дата публікації
Перегляди
7469
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація