Дефіле марки Джона Гальяно скасовано в Парижі

Дефіле марки Джона Гальяно скасовано в Парижі

Джон Гальяно

Модний показ скандального модельєра Джона Гальяно, який мав відбутись в рамках Паризького тижня моди, скасовано. 

Запланований на майбутню неділю, 6 березня, показ колекції моделей готового одягу (прет-а-порте), автором якої є обвинувачуваний в антисемітських висловах британський кутюр'є Джон Гальяно, скасовано у Парижі.

Очікується, що замість дефіле, яке повинно було відбутися в другій половині дня в неділю, моделі будуть представлені покупцям і журналістам на невеликий презентації. Час і місце проведення заходу будуть оголошені пізніше.

Майбутнє марки John Galliano поки не визначено, оскільки 90% її акцій належать дому Dior.
Між тим, показ створеної Гальяно осінньо-зимової колекції Dior сезон 2011/2012 відбудеться в п'ятницю, 4 березня, в музеї Родена в Парижі, як і було заплановано.

У квітні-червні 2011 року модельєр повинен буде з'явитися перед судом за антисемітські висловлювання, вже коштували йому посади арт-директора дому Dior. У разі прийняття обвинувачувального висновку Гальяно загрожує ув'язнення терміном до 6 місяців і штраф до 22,5 тис. євро.

Кутюр'є був затриманий паризькою поліцією 24 лютого після сварки в кафе La Perle в кварталі Маре. Скривдженими ним виявилися двоє відвідувачів - 41-річний Філіп Віржіті і 35-річна Жеральдін Блох, які подали позов проти дизайнера, звинувативши його в антисемітських висловах.

Читайте також:

Гальяно звільнили з Christian Dior за любов до Гітлера

Заарештовано модельєра Джона Гальяно

Армані поспівчував колезі Гальяно

Повʼязані теми:

Наступна публікація