Дольче і Габбана влаштували ревізію у московському бутіку

Дольче і Габбана влаштували ревізію у московському бутіку

Дольче і Габбана / Фото: LifeShowbiz

Дольче і Габбана вирішили перевірити роботу у власному бутіку в Москві. Неочікуваною ревізією вони спантеличили продавців.

Дизайнери Доменіко і Стефано, які приїхали в російську столицю для участі у гала-вечері, що влаштовується італійським посольством, нагрянули з ревізією в свій магазин.

Співробітники торгової точки виявилися непідготовленими до візиту зоряних власників.

"Ми не були попереджені про те, що до нас прийдуть такі високі гості, - розповіли працівники бутіка. - Модельєри були дуже доброзичливі, поспілкувалися з усім персоналом, зробили кілька зауважень щодо того, як у нас розміщені манекени в залі".

У відділі солодка парочка дизайнерів провела близько п'ятнадцяти хвилин, але за цей час встигла оглянути примірочні кабінки, дизайну яких вони приділяють особливу увагу в магазинах по всьому світу, дізнатися у персоналу, які речі в цьому сезоні користуються попитом у московських модниць.

"Доменіко і Стефано не планували цю перевірку, так вийшло випадково. У нас залишився вільний час перед прийомом в посольстві, і ми вирішили прогулятися по ЦУМу, - розповіли організатори візиту іменитих красунчиків. - У цілому, вони залишилися задоволені роботою бутіка".

Читайте також:

Дольче і Габбана постануть перед судом

Рокова Скарлетт Йоханссон рекламує Dolce&Gabbana

Мадонна з малюком знялась для Dolce&Gabbana

Повʼязані теми:

Наступна публікація