Хелена Бонем Картер влаштувала шалену фотосесію для Marc Jacobs

Актриса та дружина Тіма Бартона Хелена Бонем Картер стала обличчям осінньо-зимової колекції Marc Jacobs.

Актриса Хелена Бонем Картер стала обличчям осінньо-зимової колекції Marc Jacobs. Британська актриса перетворила знімальний процес у легке божевілля, тому і рекламні знімки придбали якийсь наліт божевілля - в стилі Хелени.

Зірку картини "Король говорить" для фотосесії перевтілили в молоду версію старухи Шапокляк.

Капелюшки, що нагадують мухомори, лякаючі маски, різні рукавички, велика кількість мережива і гороху "з бабусиної скрині" - все це природно для Бонем Картер. Не будь це Хелена, весь фотосет можна було б сміливо озаглавити "Один день з життя божевільного".

Нагадаємо, у жовтні 2001 року Хелена Картер на зйомках фільму "Планета мавп" познайомилася з режисером Тімом Бартоном, з яким у актриси зав'язалися близькі стосунки. Тендітна, бліда дівчина з великими сумними очима і не менш великими дивацтвами тягнула до себе режисера, як магніт. Великий і жахливий Тім закохався. Ці почуття виявилися взаємними, і творчий союз вилився в союз сімейний.

Відтепер жоден фільм великого майстра не обходився без його прекрасної супутниці життя. У січні 2004 року помер батько Хелени, а 4 жовтня 2004 року у закоханої пари народився їхній перший син Біллі-Рей. Найкращий друг сім'ї голлівудський актор Джонні Депп став хрещеним батьком хлопчика, а через два роки, в грудні 2007 року, у щасливої пари народилася друга дитина - донька Нелл.

Читайте також:

Королівська фотосесія Ванесси Параді відбулась у Версалі

Демі Мур знялась для W Magazine

Джесіка Альба горює за втраченою фігурою

Повʼязані теми:

Наступна публікація