Кільчицька та Христина Черновецька прийшли подивитись на "Голу правду"

Закінчився Український тиждень моди показом "Гола правда", у якому свої моделі представили кращі українські дизайнери.

Завершився 26-й Український тиждень моди показом "АнтиСНІД", у якому кращі українські дизайнери показували нижню білизну. Показ відбувався під девізом "Гола правда про СНІД на подіумі".

"На наших моделях було не дуже багато одягу. І в тому одязі, який на них був, рідко можна виходити на подіум. Білизна - то останнє, що залишається на чоловіках та жінках перед близькістю. У момент, коли людьми вже більше керують не розум, а почуття. Але і в цей момент кожен повинен пам'ятати про прості, але важливі речі. Тому що сьогодні вже майже половина нових випадків ВІЛ-інфікування відбувається не в так званих "групах ризику", а у звичайних гетеросексуальних ліжках", - сказала Олена Франчук, ідейниця проекту АнтиСНІД.

UFW-2010: останній день
ТСН.ua
"Гола правда на подіумі"
Отож, свої колекції нижньої білизни показали Андре Тан, Лариса Лобанова, Олена Даць, Ліля Літковська, Віктор Анісімов, Сергій Смолін, Олеся Теліженко, Лариса Лобанова, Христина Бобкова, Олена Голець, Анна Бублик, Віктор Завадський, Сергій Єрмаков, Юлія Айсіна, Оксана Караванська, Віктор Анісімов, Ліля Пустовіт, Вікторія Гресь, Ольга Громова та інші.

Чимало селебретіз відвідало показ нижньої білизни. Серед них були Наталка Могилевська, Маша Єфросиніна, Ірина Бережна, Світлана Вольнова, Влад Яма, Ірена Кільчицька, Христина Черновецька.

Також в останній, чоловічий день, Українського тижня моди свої колекції показали Валерія Ковальська, Віталій Павлишин для ECLAIR, Наталя Соболєва/Людмила Вронська та SOSNOVSKA.

Фото Олени Грози, ТСН.ua

 

Читайте також:

Лобода прийшла на тиждень моди у терновому вінку

Євгенія Тимошенко прийшла подивитись на одяг Андре Тана

Герасимюк та Геращенко прийшли подивитись на моду

ВідеоПоказ "АнтиСНІД" на UFW-2010

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: