Кіра Найтлі зізналась, що ніколи не грала реалістично

Голлівудська акторка Кіра Найтлі знялась у фотосесії для журналу Interview та розповіла про фільми, у яких нещодавно знялась.

Актриса Кіра Найтлі стала героїнею нового номера Interview. І, зрозуміло, важливою частиною матеріалу про актрису стали не тільки фото, де вона постає у артистичному образі, але і її бесіда з журналістом.

Розмову з Кірою вели, в основному, про її роботу. Зокрема, про її останні проекти - "Минулої ночі в Нью-Йорку" та "Не відпускай мене".

"Взагалі, я відношу себе до типу людей артистичного складу. Я темпераментна. Чи означає це, що я можу "заглибитися" у відносини? Так, звичайно, означає. Але я ніколи не була одружена, це вже наступний рівень", - сказала Кіра.

Актриса розповіла і про зйомки у фільмі "Минулої ночі в Нью-Йорку".

"Це дуже правдива історія. У кіно тобі зазвичай дають грати лиходія або, навпаки, позитивного персонажа - тобто, точка зору щодо героя фіксована. Тут же мені сподобалося те, що ця робота вимагала діалогу з аудиторією. Крім того, мене ніколи не просили робити нічого реалістичного і сучасного, так що я захотіла спробувати".

Читайте також:

Кіру Найтлі обікрали

Кіра Найтлі оголила груди для Chanel

Кіра Найтлі відмовилась від ролі в "Піратах Карибського моря-4"

Повʼязані теми:

Наступна публікація