Кіркоров і Басков відкривають зірковий секонд хенд

Співаки Філіп Кіркоров та Микола Басков вирішили відкрити магазин та продавати у ньому свої речі.

 Співак Філіп Кіркоров - відомий модник. Він давно розповідав про ідею створення власного магазина одягу. У ньому "король російської естради" планував продавати одяг як зі свого барського плеча, так і те, що завалялося в запорошених скринях його колег по естрадному цеху - щось на кшталт зоряного секонд хенду.

"У моєму будинку накопичилося стільки одягу від відомих кутюр'є, що його вже нема куди діти, - нарікав Кіркоров. - На багатьох речах ще навіть бирки не зірвані. Викидати шкода, а зносити все неможливо. Тому прийшла ідея відкрити свій магазин, де можна буде продати все це за доступними цінами".

Майже рік Філіп мріяв про власний бізнес, але тільки вчора, схоже, справа зрушила з мертвої точки. Про це він і розповів разом з Миколою Басковим на відкритті одного торгового центру. "А чому ні? - Міркував, у свою чергу, тенор. - Люди зможуть купити костюм, джинси, сорочку, аксесуари від Баскова або Кіркорова, знаючи, що це не підробка: адже багато речей шилися дизайнерами спеціально для нас".

Читайте також:

Басков і Кіркоров відкриють спільний магазин

Кіркоров відбив у Баскова наречену

Басков обізвав капризного Кіркорова Джексоном

Повʼязані теми:

Наступна публікація