Киянам привезли найдорожчу сукню у світі
Сукню вартістю 5,5 млн доларів виставлять на показ лише вдруге.
© Сегодня
Над оригіналом сукні модельєр працювала 6 місяців / © Сегодня
Cьогодні киянам покажуть найдорожчу сукню у світі. Її вартість - п'ять з половиною мільйонів доларів. На вечірньому вбранні більше тисячі коштовних діамантів, повідомляє "Сніданок з 1+1".
Її привезли до столиці у броньованому авто. У супроводі озброєної охорони. Автор найдорожчої сукні у світі – британська дизайнерка Деббі Вінгхем пишається своїм творінням.
"Я дуже люблю цю сукню. Вона як творче порт фоліо за останні 11 років моєї кар'єри", - каже дизайнерка.
Над оригіналом сукні модельєр працювала 6 місяців. Всі 50 тисяч стібків Деббі виконала власноруч.
"Усі речі, які я створюю – єдині у своєму роді. Я не шию одяг для продажу в магазинах. Усе виконую власними руками і вважаю такі речі шедеврами", - говорить дизайнерка.
Читайте також: До Києва сукню за 5,5 млн доларів привезли з озброєною охороною
Ця сукня дійсно унікальна. Вона інкрустована 50 чорними діамантами. 25 з них прикрашають волан під талією, інші 25 виблискують на болеро. На каймі виробу красуються білі діаманти в оправі з білого золота. А важить це диво 13 кг.
"Коли я тільки почала працювати над сукнею, то замислювала її зовсім по-іншому. Але в процесі роботи, після численних маніпуляцій отримала саме такий результат і дуже ним задоволена", - каже Деббі.
Уперше сукня побачила світ в Монте-Карло півроку тому. Сьогодні – друга її презентація. І для неї обрали саме Україну.
"Це таке гарне місце і тут дуже багато дивовижних модних персон, які вміють цінувати красу. Українські леді стильні і неймовірно гарні", - впевнений дизайнерка.
Деббі зізнається – вбрання створила не для продажу, а заради естетичної насолоди. Але якщо хтось виявить бажання придбати сукню – дизайнерка не заперечуватиме.