Клаудія Шиффер в 40 років у купальнику знялась для Harper’s Bazaar

Відома німецька модель Клаудія Шиффер продовжує прикрашати обкладинки глянцевих журналів.

Супермодель Клаудія Шиффер знялась у фотосесії Harper’s Bazaar. Судячи із фотосесії над деякими жінками час не владний. У новому, липневому, номері видання модель знялася в купальнику і ще раз довела: ні вік, ні народження трьох дітей не здатні зіпсувати справжню красу.

Нагадаємо, Клаудія Шиффер знялась для останньої кампанії Chanel. Карл Лагерфельд зняв свою улюблену німецьку супермодель Клаудію Шиффер в Буенос-Айресі. Це не перший раз, коли Карл покликав Клаудію в якості обличчя кампанії Chanel.

До речі,, рік тому німецька модель Клаудія Шиффер народила третю дитину. У неї є 8-річний син Каспар і шестирічна дочка Клементін.

Клаудія дебютувала в 1987 році після того, як познайомилася у нічному клубі з директором модельного агентства Metropolitan. Вона переїхала до Парижа і знялася для обкладинки журналу ELLE. Потім отримала вигідний контракт на показ моделей від будинку Chanel. Контракт з Chanel, рекламна кампанія для Guess Jeans, кілька довгострокових контрактів з Revlon зробили її однією з найбільш високооплачуваних моделей у світі.

Читайте також:

Вагітна Клаудія Шиффер оголилась для Vogue

Чоловік Клаудії Шиффер боїться, що його вагітну дружину вб'ють

Клаудія Шиффер влаштувала скандал у потязі

Повʼязані теми:

Наступна публікація