Клаудія Шиффер, Єва Герциґова та Хелена Крістенсен оголились

Зрілі красуні Клаудія Шиффер, Єва Герциґова та Хелена Крістенсен не бояться конкуренції з молодими моделями. Саме тому вони разом знялись у провокаційній відвертій фотосесії для журналу i-D.

Моделі Клаудія Шиффер, Єва Герциґова і Хелена Крістенсен вже давно перейшли в розряд супермоделей-ветеранів. Хелена цього року відзначили своє 40-річчя, Клаудії - 39-ть, а Єві - 36 років.

За мірками модельного бізнесу, у який щодня вливаються десятки 15-16-річних дівчаток, вік більш, ніж поважний. Тим не менш, культові супермоделі 90-х в черговий раз довели, що вони легко дадуть фору всім молоденьким моделям.

Розкішна трійця знялася оголеною для обкладинки чергового номера журналу i-D. З предметів гардероба на Клаудії, Хелені та Єві - лише високі шкіряні чоботи.

Супермоделей зібрав разом і зняв відомий в світі моди фотограф Кайят Джонс. Судячи з усього, між ним і красунями встановився повний контакт - принаймні, за словами Клаудії, вони розуміли один одного з півслова:

"Гарному фотографу не доводиться підбадьорювати тебе чи зупиняти. Все відбувається на рівні хімії - як ніби ви налаштовуєтеся на одну хвилю".

Невідомо, хто надихнув Хелену Крістенсен знятися абсолютно голою - чи то супермодель зважилася на це сама, чи її вмовив фотограф. Тим не менше, красуня, якій у грудні виповниться 41, зважилась. Клаудія Шиффер замаскував свої принади сумкою, а Єва Герциґова прикрилася долоньками.

Читайте також:

Клаудія Шиффер покинула подіум заради Афганістану

Кірі Пластініній заборонили використовувати власне ім'я

"Місіс Світу-2009" стала росіянка Вікторія Радочинська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: