Лілія Пустовіт відкрила UFW-2011 цнотливою колекцією

Настрій нової колекції Лілії Пустовіт - суперечлива вдача юної дівчини.

POUSTOVIT SS 2012 / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua
29-й Український тиждень моди стартував з надзвичайно ніжної колекції Лілії Пустовіт.

Дизайнерка, яка віддає перевагу своєму бренду в повсякденного одязі та не пам’ятає, від якого дизайнера у неї на руці браслет, достеменно знає, про що мріє "тургенівська панянка".

Героїня її колекції - напівжінка, напівдівчина. Вона вільна і безпосередня, її натура непередбачлива, але сформована на поезії та інтелектуальній літературі. Сукні просторі та настільки легкі, що здається, від одного тільки дотику вони перетворяться на крила і піднімуть своїх господинь у повітря.

Читайте: UFW 2009: колекція від Лілії Пустовіт

POUSTOVIT SS 2012 / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua
Однак дівчина дорослішає, і вчиться кокетувати... Не дивлячись на високі комірці-кольє та скромну довжину суконь (по коліна), а то й до самого долу, подекуди її спина залишається відкритою, а бретельки недбало спадають. Часом одне плече залишається оголеним, а сорочка, зав’язана на вузлик, грайливо оголює животик.

Cексуальність підкреслюється також прозорістю тканин, однак вона не закликаюча, а тільки зачаровує своєю свіжістю та невинністю.

Як зазначила Пустовіт, "в людині має зберігатися часточка дитини. Людина народжується чистою, але з роками її характер погіршується...", і цю перехідну мить - від цнотливої юності до сексуальної жіночності

У колекції поєднуються контрасні кольори - сірий з бежевим, темно-синій з кораловим, а нейтральний шовк розбавлений яскравим принтом.

Читайте також:

Директор UFW розкритикував українських модників

Українські дизайнери готують сюрпризи для 29-го UFW

Ukrainian Fashion Week оприлюднив список іноземних гостей

Лілія Пустовіт відкрила UFW-2011 цнотливою колекцією

Лілія Пустовіт відкрила UFW-2011 цнотливою колекцією

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Мода сезона весна-лето 2017
Наступна публікація