Михаїл VORONIN закрив 28-й Ukrainian Fashion Week

Український тиждень моди, який протягом шести днів тривав у "Мистецькому Арсеналі", завершився показом Михаїла VORONINа.

У Києві завершився Ukrainian Fashion Week. Останній день UFW відкрив проект Fresh Fashion, у якому взяли участь такі дизайнерські марки, як KARPISHINA, BOROVIK та Liudmyla KOMARDINA.

Також в останній день свою колекцію "Zero time" показала IVANOVA. У колекції було скомпоновано грубий верхній одяг "для тепла" із тоненькими сукнями "для краси". Після чого відбувся показ VULDI by Lipakov. Свою колекцію Ліпаков присвятив образу чоловіка-батька, який бере активну участь у житті своєї дитини. Його колекція виконана із ексклюзивних італійських тканин. У колекції - теплі відтінки бежу та м'які тони блакитного та сірого кольорів у поєднанні з клітинко. У фіналі показу дизайнер вийшов з дитиною на руках. А на прес-конференції він заявив "Мені 37, і я майже готовий до батьківства".

Передостанньою свою колекцію "Камелія" показала Elena GOLETS. Вироби виконані із італійського шовку у поєднанні із коттоном та тканиною зі страусиним пір'ям.

Закрився останній день UFW показом марки VORONIN. У цій чоловічо-жіночій колекції простежуються стримані чіткі лінії. Під пильним оком Михаїла Вороніна над колекцією працював міжнародний тандем: конструктори чоловічого одягу Лариса Вороніна (США) та Андрій Пономаренко (Україна), конструктори жіночого одягу - Людмила Ларуссо (Німеччина) та Марина Баранова (Україна).

Читайте також:

На UFW чоловіки у весільних сукнях

Дружина Льовочкіна показала колекцію на UFW

Епатажні KAZAKY виступили на показі дружини Кахи Каладзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: