Михаїл VORONIN закрив 28-й Ukrainian Fashion Week

Український тиждень моди, який протягом шести днів тривав у "Мистецькому Арсеналі", завершився показом Михаїла VORONINа.

У Києві завершився Ukrainian Fashion Week. Останній день UFW відкрив проект Fresh Fashion, у якому взяли участь такі дизайнерські марки, як KARPISHINA, BOROVIK та Liudmyla KOMARDINA.

Також в останній день свою колекцію "Zero time" показала IVANOVA. У колекції було скомпоновано грубий верхній одяг "для тепла" із тоненькими сукнями "для краси". Після чого відбувся показ VULDI by Lipakov. Свою колекцію Ліпаков присвятив образу чоловіка-батька, який бере активну участь у житті своєї дитини. Його колекція виконана із ексклюзивних італійських тканин. У колекції - теплі відтінки бежу та м'які тони блакитного та сірого кольорів у поєднанні з клітинко. У фіналі показу дизайнер вийшов з дитиною на руках. А на прес-конференції він заявив "Мені 37, і я майже готовий до батьківства".

Передостанньою свою колекцію "Камелія" показала Elena GOLETS. Вироби виконані із італійського шовку у поєднанні із коттоном та тканиною зі страусиним пір'ям.

Закрився останній день UFW показом марки VORONIN. У цій чоловічо-жіночій колекції простежуються стримані чіткі лінії. Під пильним оком Михаїла Вороніна над колекцією працював міжнародний тандем: конструктори чоловічого одягу Лариса Вороніна (США) та Андрій Пономаренко (Україна), конструктори жіночого одягу - Людмила Ларуссо (Німеччина) та Марина Баранова (Україна).

Читайте також:

На UFW чоловіки у весільних сукнях

Дружина Льовочкіна показала колекцію на UFW

Епатажні KAZAKY виступили на показі дружини Кахи Каладзе

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Мода сезона весна-лето 2017
Наступна публікація