На Російському тижні моди моделі ходили по грошах

Російський тиждень моди відкрився показом колекції Валентина Юдашкіна.

Одним з перших на тижні моди в Москві свою колекцію представив Валентин Юдашкін. Показ метра російської моди відвідала найбагатша жінка Росії, дружина Юрія Лужкова, Олена Батуріна.

У своїй колекції Юдашкін представив прозорі блузи чорних та синіх кольорів та високі зачіски. А під час показу колекції модного будинку "Судар’янто" моделі ходили по грошах, розкиданих на подіумі.

До речі, 4 квітня відбудеться показ колекції одягу на тему Тараса Бульби, приурочену 200-річчю письменника Миколи Гоголя.

Спеціальну колекцію "Козаки в місті. Фантазії дизайнерів на тему Тараса Бульби до 200-річчя Миколи Гоголя представлять на Російському тижні моди 4 квітня.

"Ця колекція приурочена ювілею Гоголя і виходу масштабної стрічки режисера Бортка "Тарас Бульба". Учасники RFW створили спеціальні стильні сукні, костюми", - повідомив продюсер заходу Олександр Шумський.

RFW, на якому близько 50 дизайнерів покажуть свої колекції осінь-зима 2009/2010, відбудеться з 28 березня по 4 квітня в Москві в Конгрес-центрі Центру міжнародної торгівлі. ТСвої колекції покажуть російські модельєри В'ячеслав Зайцев та французький кутюр'є Жан-Шарль де Кастельбажак.

ДИВІТЬСЯ ФОТОРЕПОРТАЖ: В Москві розпочався тиждень моди

Читайте також:

На Російському тижні моди покажуть колекцію на тему Тараса Бульби

Український тиждень моди - "Кризис ЛОХ"

Останній день UFW: Брежнєв на подіумі
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: